6 põhilist lõõgastustehnikat

Lugemisaeg: 6 minutit
6 põhilist lõõgastustehnikat

Kas olete täna aega lõdvestunud? See mõte ilmselt ei ületanud teie meelt üldse. Enamik meist hämmastab meie päevade jooksul stressi ilma lõõgastust arvestamata, kuni me kokkuvariseme diivanil mõne teise kirgliku nädala lõpus - ja koheselt vaatame Netflixit meie lõõgastumisrutiinina.

Mis siis, kui oleks parem viis? Mis juhtuks, kui sa tegid lõõgastuse iga päev ja mitte ainult nädalavahetusel reserveeritud luksust? Enne kui teie sisemine austaja hakkab muretsema, tea seda - lõõgastumine ei ole võrdne laiskusega. Ja usalda meid seal is parem.

Saate oma päevades rohkem lõõgastuda ja saada veel sama palju. Tegelikult võib see muuta teid veelgi produktiivsemaks - ja ka tervislikumaks! [1] Püsiv iga päev stressi ja ärevus kannavad meid kiiresti ja stressi mõjutab nii füüsilist kui vaimset tervist. [2] Me vajame tahtliku taastumise hetki, et rahustada ja tasakaalustada meie hõivatud elusid enesehooldusega. Siin on 6 põhilist lõõgastumisnõuannet, mida saate iga päev nautida.

# 1 Olge hetkel

Kui teie meel on alati 10 sammu ees stressiärevus ja pinged paratamatult järgnevad ja teie päevad võivad tunduda hämaras. Me ei ütle, et sa ei peaks kunagi ette mõtlema ega ette planeerima, vaid panema selleks ajaplokki ja andke oma hetkeseisule või ülesandele oma jagamatu tähelepanu teisiti nii tööl kui kodus.

Praegu olles on meeleolu praktiseerimise olemus, mis võib aidata teil jääda rahulikumasse, lõdvestunud vaimsesse seisundisse, kui lähete oma päeva. Kui olete tähelepanelik, lõdvestunud ja hetkega kooskõlas, on kõik, mida te teete - oma tööst kuni lähedastega kulutatud ajani - tõenäoliselt nauditavam ja kõrgema kvaliteediga. Samuti jätke multitegum tööle! Uuringud näitavad, et see ei aita tootlikkust ikkagi, ja see võib isegi teie aju kahjustada. [3]

Kui sa oled uus meelelahutus, alustage väikest ja ärge laske end maha, kui libiseda. Lihtsalt lohistage ennast hetkeks tagasi ja jätkake. See muutub lihtsamaks, lubame! Te olete oma tähelepanu ja tähelepanu keskendus ümber, nii et see võtab aega.

Samuti saate natuke abi teaduslikest taimedest, sealhulgas adaptogeenidest, mis on maitsetaimed, mis aitavad võidelda füüsilise ja vaimse mõjuga stressi ja aitab teil keskenduda. [4] Proovige Swanson Pure Science Herbals Pure Energy kogu päeva energia ja teravnenud kontsentratsioon ilma jitters. See adaptogeenide, maitsetaimede ja taimede sünergistlik segu soodustab võitlemisel positiivset meeleolu stressi, ärevus ja igapäevane väsimus.

# 2 Hinga sügavalt

See võib tunduda põhiline, kuid kas te hingate korralikult? Hingamine on meie meelest harva, sest see on loomulikult, kuid enamik inimesi kipub võtma madalat hingetõmmet. [5] Ja mõju võib olla suurem, kui oleme hõivatud, stressis või pinges.

Madal hingamine paneb meid tundma pingeid, kuid enamik meist ei märka, et me seda teeme. Samuti piirab see meie keha hapnikku. Sügav, kõhu hingamine soodustab lõõgastust, aitab minimeerida stressi reageerimine, vähendab ärevust ja annab kehale tervet hapniku annust, millest teie aju kasutab 15-20% -lise hoogu! [6], [7]

Eesmärk on hingata sügavalt ja rütmiliselt nii tihti kui võimalik. Proovige meeldetuletusi kogu päeva vältel kontrollida, et kontrollida oma hingamist, või paaristada oma hinge kontroll teiste tegevustega, et aidata teil meeles pidada - nagu iga kord, kui istute või laua taga üles, kui telefonilt helistate, pärast e-kirja saatmist või kui sa vannitoa vahele jääte.

Proovige ka terve päeva jooksul korraldada mõned 30-sekundilised sügavad hingamisperioodid. See lõõgastav ja tervislik tegevus harjumuseks ei võta päevast palju aega.

# 3 Mediteerige meelt ja keha tervist

Mõtle meditatsioon on just joogide jaoks? Pole võimalik! Igaüks Harvardi teadlastest Mayo kliinikuni räägib meditatsioonist. [8], [9] Seda seetõttu, et meditatsioonil on meelele ja kehale tõeline kasu, sealhulgas lõõgastumine stressi kergendus, aju tervisele ja palju muud.

Meditatsioon on tava õpetada meelt olema kohal ja keskenduma, kui midagi ei tee. See võib tunduda lihtsam, kuid uuringud näitavad, et meditatsioon võib suurendada aju võimet töödelda teavet, aeglustada aju vananemisega seotud muutusi ja mõjutada positiivselt amygdala (aju emotsionaalset keskpunkti) kaua pärast meditatsiooni seansi lõppu. [10]

Meditatsiooniga kvalifitseerumiseks läheb praktika, nagu iga teine oskus, mida sa õpid. Esimest korda istudes, et proovida ja mõista oma meelt ja mõtiskleda, läheb teie mõistus paratamatult edasi. See võib aidata keskenduda teie hingamise heli ja rütmile või valida isikliku mantra, et keskenduda oma meelele.

Leidke vaikne ja mugav koht, kus saate mõne minuti jooksul istuda häirimatult. Alustage iga päev 1-3 minutiga ja tehke oma viis kuni 5-10 minutit päevas. Väikesed meditatsioonitreeningud võivad tekitada mõjukaid muutusi teie heaolu ja igapäevase lõõgastumise tundes. Kui teil on hädavajalik alustada, on mitmeid nutitelefoni rakendusi, mis võivad olla tasulised, et aidata teil läbi viia meditatsioonipraktika alustamist.

# 4 Naudi kvaliteetset sotsiaalset aega

Paljud lõõgastustavad keskenduvad ainuüksi ajale ja vaimsetele jõupingutustele. Tõeline sidumine teiste inimestega aitab meil tunda end mugavamalt ja keskmisena üldiselt ning meie suhete tervis on vaieldamatult seotud meie üldise heaoluga.

Töö ja muude kohustuste täitmine ja sotsiaalse aja vahelejätmine on lihtne. Kuid teistega ühendamine muudab meid nii võitluses kui ka rõõmudes vähem üksi! Kas see on vestlus koos töökaaslasega, helistades parimale sõbrale või pereliikmele, et jõuda järele või sõita koos sõpradega, on sotsiaalne aeg ja hea vestlus kasulik meie vaimsele heaolule ja stressi tase, mis võib mõjutada ka meie füüsilist heaolu. [11]

Kuid jälgige negatiivsust. Ventilatsioon on tervislik, kuid negatiivsete mõtetega pikaajaline elu ei ole. Võib olla kasulik rääkida terapeutiga, kui teie sotsiaalne aeg nõuab korduvalt negatiivset dialoogi.

# 5 Praktika keha teadlikkus

Vaimsed harjutused ja teadlikkus on hädavajalikud, et aidata meil lõõgastuda, aga ka keha teadlikkus. Paljud meist ei märka pingeid meie kehas, enne kui see põhjustab ebamugavust ja ühendab meie stressi. Aga kui te häälestate oma keha stressi võib täheldada füüsilisi reaktsioone, sealhulgas pingelisi lihaseid, sobimatut kehahoiakut ja isegi närvilisi harjumusi nagu küüned.

Olles teadlik meie keha reageerimisest stressi aitab meil võidelda pingete vastu ja soodustada lõõgastust. Püüdke lõõgastuda keha pingelisi piirkondi vaimselt. Keha teadvustamispraktika võib süvendada sügavaid hingamisi. Sügava hingamise ajal suunake oma mõtted ja hingamine pingelise piirkonna poole ja keskenduge vaimselt nende lihaste lõõgastamisele.

Keha ja hingeteadlikkuse sidumine on paljude joogatüüpide põhikomponent. Kui te korduvalt võitlete pingete füüsiliste tagajärgedega, võib igapäevane jooga praktika aidata. Ja keha liikumine iga päevaga on suurepärane viis heaolu edendamiseks võitluses stressi, ärevus ja pinged.

Kas teil on probleeme meele ja keha lõõgastamisega? Proovige Mellow Mag, meie täiendav, lõõgastav magneesiumijook, mis annab teile nõudmise korral tervisliku lõõgastuse.

# 6 Proovige aroomiteraapiat

Kas olete kunagi märganud lõhna, mis tekitas ergas mälu? Sarnaselt küpsetatud õunakooki lohutavale lõhnale võivad lõhnad avaldada tugevaid mõjusid ja nad võivad meie praegusest vaimsest seisundist üle minna.

See on aroomiteraapia alus, sajanditepikkune praktika, kus kasutatakse erinevaid lõhnu, mis elavdavad, tõstavad ja rahustavad meie keha ja vaimu, soodustavad une ja rohkem. Ja kaasaegsed uuringud on tunnistanud teatud lõhnade füsioloogilist mõju. [12]

Lisage aroomiteraapia hajuti ja mõned oma lemmik aroomiteraapiaõli lõhnad oma enesehooldusvahendisse. Proovige lavendli eeterlikku õli lõõgastumiseks ja pingete, oranži eeterliku õli leevendamiseks, et suurendada meeleolu või piparmündiõli.

Lõõgastumine ei ole luksus

Paljud meist on hõivatud ja rõhutanud au märgina ja vaatavad lõõgastust luksusena, kuid me vajame tasakaalustatud hetkedeks. Sinu päeva lõõgastumiseks sobivate viiside leidmine ei pea sind aeglustama. Kui see on õigesti tehtud, võib lõõgastumine muuta teid tootlikumaks, loomingulisemaks, tervislikumaks ja üldisemaks.

Ravi lõõgastust tekitavate tegevustega nagu sügavad hingamisõppused, meeleolu, meditatsioon, keha teadlikkus, kvaliteetne aeg sõprade ja perega ning aroomiteraapia, kui vajalikke täiendusi oma tervise rutiinile.

Kas soovite rohkem ideid õnnelikumaks ja tervislikumaks teie jaoks? Loe11 Parimad enesehooldusvahendid meelele ja kehale. Registreeruge kindlasti ka Swanson Tervisekirjad, et saada uusi artikleid, tootearendusi ja meie parimaid postitusi meie postkasti.

These statements have not been evaluated by the Food and Drug Administration. These products are not intended to diagnose, treat, cure or prevent any disease.

Märkused ja viited

 1. Lõdvestu! Sa oled tootlikum. New York Times.html[]
 2. 5 asja, mida peaksite stressist teadma. Riiklikud terviseasutused.(Juurdepääs 09.04.2018) []
 3. Mitmeosalised kahjud Teie Aju ja Karjäär, Uued Uuringud Soovitavad. Forbes. (Juurdepääs 09/04/2018) []
 4. 6 Adaptogeensed maitsetaimed, mis annavad teile vajaliku aju. Mind keha roheline. (Juurdepääs 09/04/2018) []
 5. Sa ei hingata korralikult; siin on oluline. Chicago Tribune. (Juurdepääs 09/04/2018) []
 6. Lõõgastustehnikad: Hingamiskontroll aitab leevendada stressivastust. Harvardi tervis. (Juurdepääs 09/04/2018) []
 7. Aju verevarustus. Washingtoni ülikool. (Juurdepääs 09/04/2018) []
 8. Mindfulness & Meditation. Harvardi tervisekeskus. (Juurdepääs 09/04/2018) []
 9. Meditatsioon: lihtne, kiire viis stressi vähendamiseks. Mayo kliinik. (Juurdepääs 09/04/2018) []
 10. Meditatsioon: sügaval. Riiklikud terviseasutused. (Juurdepääs 09/04/2018) []
 11. Kuidas suhted mõjutavad tervist ja heaolu. Minnesota ülikool. (Juurdepääs 09/04/2018) []
 12. https://www.swansonvitamins.com/blog/lindsey/6-basic-relaxation-techniques (Juurdepääs 09/04/2018) []

Jäta vastus

Peamenüü

Eelistused

 • Valuuta
 • Keel
 • Kohaletoimetamise riik
Peamenüü

Rahvusvahelised saidid