Tingimused

Swanson.co.uk

(Authentic Produce Limited)

KASUTAMISE TINGIMUSED

(Viimati muudetud 21. november 2018)

Selle veebisaidi kasutamisega nõustute, et need tingimused ja tingimused on seotud.

Lahtiütlemine

Seda saiti pakub Swanson.co.uk, on an “as is” basis. Swanson.co.uk makes no representations or warranties of any kind, express or implied, as to the operation of the site or the information, content or materials included on this site. To the full extent permissible by applicable law, Swanson.co.uk disclaims all warranties, express or implied, including but not limited to implied warranties of merchantability and fitness for a particular purpose. Swanson.co.uk will not be liable for any damages of any kind arising from the use of this site, including but not limited to direct, indirect, incidental, punitive and consequential damages.

Kõik pildid on esitatud ainult illustreerimiseks, tegelikud suurused, kujundid ja sildid võivad erineda. Authentic Produce Limited kauplemine Swanson.co.ukteha kõik endast olenev, et kogu teave ja pildid oleksid ajakohased ja võimalikult täpsed, kuid ärge võtke endale vastutust ebatäpsuste eest, mida tuleks nende kättesaamisel ja oma tarbijale tagastamise aja jooksul kontrollida.

Swanson.co.uk do not accept responsibility for any customs restrictions, duties or charges that apply in your country at the time of import.

Teie kohustus on enne teie tellimuse esitamist kontrollida oma riigis asuvat pädevat asutust (arsti / muu), et tagada toodete või koostisosade vastavus kehtivatele õiguslikele piirangutele. Swanson.co.uk will not be liable for any breach, by you, of any such laws. Any product ordered that is held by customs and rejected by yourself, will not be refunded unless all goods are returned to us in their original condition.

Swanson.co.uk only sells items that are legal in the country that they are being sold to and Swanson.co.uk therefore reserve the right to cancel and refund any order which contains products or ingredients restricted in the delivery country without prior notice.

See teave (ja kaasasolev materjal) on esitatud Authentic Produce Limited kauplemine Swanson.co.ukei ole mõeldud kvalifitseeritud tervishoiutöötaja nõuannete asendamiseks. Swanson.co.uk is unable to provide medical advice on any health condition or associated treatment, and strongly recommends that anyone looking to take any form of health product consult their doctor prior to doing so.

Hoidke kõik toidulisandid väikelaste silmist ja kättesaamatus kohas. Ärge ületage ettenähtud soovitatavat tarbimist. Selle saidi sisu ei ole mõeldud asendama arsti, apteekri või muu litsentseeritud tervishoiutöötaja nõuandeid. Kui kahtlustate, et teil on tervislik seisund, võtke kohe ühendust oma tervishoiuteenuse osutajaga. Neid tooteid ei ole ette nähtud haiguste või terviseseisundite diagnoosimiseks, raviks, ravimiseks või ennetamiseks. Toidulisandeid ei tohi kasutada mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise ja tervisliku eluviisi asendajana. Toidulisandite kõrvaltoimed on harva esinevad, kuid kui teil tekib kõrvaltoime, lõpetage ravimi võtmine ja võtke ühendust oma arstiga. Mõnikord sobib täiendus ühele inimesele, kuid mitte teisele.

Tellimuse esitamisega Swanson.co.uk you agree with the above disclaimer.

Autoriõigus

Kogu sellel saidil sisalduv sisu, nagu tekst, graafika, logod, nuppude ikoonid, pildid, heliklipid ja tarkvara, on Swanson.co.uk or their content suppliers and protected by Jersey and international copyright laws. The compilation (meaning the collection, arrangement and assembly) of all content on this site is the exclusive property of Swanson.co.uk and is protected by Jersey and international copyright laws. The content and software on this site may be used only as a shopping resource. Any other use, including the reproduction, modification, distribution, transmission, republication, display or performance of the content on this site is strictly prohibited.

Kaubamärgid

Swanson.co.uk and other Swanson.co.uk graphics, logos and service names are trademarks and/or registered trademarks of Swanson.co.uk. Trademarks may not be used in connection with any product or service without the express written permission of their respective owners.

Kohaldatav õigus

See veebisait on loodud ja kontrollitud Swanson.co.uk in Jersey. As such, the laws of Jersey will govern these disclaimers, terms and conditions, without giving effect to any principles of conflicts of laws. Any attempts to abuse the dispute and chargeback mechanisms fraudulently will be reported to the Police.

Saidi eeskirjad, muutmine ja eraldatavus

Palun vaadake üle meie teised eeskirjad, näiteks meie Privaatsuspoliitika. Need eeskirjad reguleerivad ka teie külastust Swanson.co.uk. We reserve the right to make changes to our website, policies, conditions of use, and these terms and conditions at any time. If any of these conditions shall be deemed invalid, void, or for any reason unenforceable, that condition shall be deemed severable and shall not affect the validity and enforceability of any remaining condition.

Tellimuste paigutamine

Swanson.co.uk sells products to the general public, but it sells them to adults who can purchase with a credit card. If you are under 18, you may use Swanson.co.uk only with involvement of a parent or guardian.

Swanson.co.uk reserves the right to refuse service; add, remove or edit content; upgrade, downgrade or close user accounts; or cancel orders at their sole discretion.

Kliendi kohustus on veenduda, et kogu sisestatud tellimusteave on õige.Swanson.co.uk cannot take responsibility for incorrect information, including delivery address, entered by the customer during the order process. We do not store credit or debit card details.

Hulgimüügitellimuste puhul kehtib minimaalne tellimusväärtus £ 200 (ilma maksude ja laevanduseta).

Kohaletoimetamise teave

Kui olete leidnud, et toode, mida te otsite, küsitakse sinult, kuhu soovite selle sihtriigiga saata. See paneb meie kliendid kontrolli alla ja võimaldab neil otsustada, kas nad tahavad kiiret kättetoimetamist, või kui nad soovivad säästa, valides veidi pikema tarneaja.

Kui olete oma tarnekuvandid valinud, antakse teile saatmise kuupäev ja hinnanguline tarnekuupäev; see teave kinnitatakse, kui tellite meiega ja võite muutuda. Kui oleme teie elemendi (te) saatnud, saadame teile e-posti kinnituse, nii et te teate, et teie toode on teel.

Postitusi peetakse postituses kaotatuks 5 tööpäeva jooksul pärast Ühendkuningriigi tarnete prognoosi, 10 tööpäeva Euroopa tarnete puhul ja 15 tööpäeva ülemaailmsete tarnete puhul. Kui te arvate, et teie kirje on hilinenud või postituses potentsiaalselt kadunud, võtke meiega ühendust.

Laevanduse piirangud

Praegu ei ole meil võimalik Taanile, SOOME-le või JERSEY'le (Kanalisaared) toimetada. Kõik nende riikide tellimused tühistatakse ja tagastatakse.

Me ei paku hotelle, koole, ülikoole ega kolledžeid. Nende asukohtade tellimused tühistatakse ja tagastatakse, kui alternatiivset aadressi ei saa esitada.

Kuigi me püüame pakkuda laia valikut tooteid, kehtivad teatud toodete koostisosade jaoks eeskirjad ja eeskirjad, mis mõjutavad seda, kuhu need saadetakse. Iga riigi spetsiifiliste tootealaste õigusaktide tõttu võime tellimusi enne saatmist blokeerida või tühistada ja tagastada.

Enne tellimuse vormistamist kontrollige oma riikide konkreetseid eeskirju toodete / koostisosade impordi kohta, mida soovite ostaSwanson.co.uk.

Tühistamised ja tagasimaksed

Kui soovite tellimust muuta või tühistada, palun võta meiega ühendust niipea kui võimalik, sest muudatusi ja tühistamisi saab teha ainult enne tellimuse lähetamist. Tellimusi, mis on juba läinud, ei saa enam muuta ega tühistada. Siiski, kui teil on vaja üksus tagasi saata, palun võta meiega ühendust.

Tagasimakseid töödeldakse esmaspäevast reedeni 9–17:30 (välja arvatud pühade ajal). Teeme kõik endast oleneva, et tagastada nendel aegadel saadud tagastused ja tühistused samal või järgmisel tööpäeval. Väljaspool nimetatud aegu saadud tagastused ja tühistamised tagastatakse tavaliselt järgmisel tööpäeval.

Tagasimaksed saadetakse tagasi algse makseviisi juurde ja need peaksid teie kontol ilmuma kolme tööpäeva jooksul. Kui algne makseviis ei ole enam kasutatav või aktiivne või kui kasutati Bitcoini kontot, väljastatakse krediit.

Kaotamise oht

Kõik elemendid on ostetud Swanson.co.uk are made pursuant to a shipment contract. This means that the risk of loss and title for such items pass to you upon our delivery to the carrier.

Toote kirjeldused

Swanson.co.uk attempts to be as accurate as possible. However, Swanson.co.uk does not warrant that product descriptions or other content of this site is accurate, complete, reliable, current, or error-free. If a product offered by Swanson.co.uk itself is not as described, your sole remedy is to return it in unused condition for a refund / replacement.

Hinnakujundus

Pange tähele, et mõned kaubamärgid sisaldavad aeg-ajalt toote sildil hinda, mis tähistab kas nende enda soovitatud jaehinda või ajaliselt piiratud soodushinda. See hind ei sisalda mingeid maksu-, tollimaksu-, turundus-, tegevus- ega logistikakulusid. Meie veebisaidil kuvatav hind sisaldab neid lisakulusid, seega on see sageli pisut kõrgem kui sildil trükitud.Swanson.co.uk is ei suuda tagastada hinna ja toote etiketile trükitud hinna vahe.

Elektrooniline side

Kui külastate Swanson.co.uk or send emails to us, you are communicating with us electronically. You consent to receive communications from us electronically. We will communicate with you by e-mail or by posting notices on this site. You agree that all agreements, notices, disclosures and other communications that we provide to you electronically satisfy any legal requirement that such communications be in writing.

Registreeritud ettevõtte aadress

Swanson.co.uk
Floor 1, Liberation Station
Esplanade, St Helier
Jersey
JE2 3AS UK
United Kingdom