KKK kategooriad: Abi

 • Miks sa saadad kaupu mitmesse paketti?

  Oleme tegutsenud poodäris juba üle 20 aasta ja oleme katsetanud paljude permutatsioonidega logistika optimeerimiseks, et see vastaks meie kliendi vajadustele ja eelistustele.

  Kahtlemata meeldib kõikidele valikutele, kuid mõnikord peame kiiruse, mugavuse ja maksumuse vahel kompromisse tegema.

  Valdav enamus klientide prioriteetidest ja meie endi oma on võimalikult madalate kuludega, võimalikult aja- ja ressursitõhusa mugavusega - selleks on meie vaikevaba-saatmine võimalused on võimalik tänu: saatmine pakendid võimalikult väikese kuluga marsruudi järgi, kui need on korjatud ja pakitud.

  Mõõtsime konsolideerimise kulusid ja tänu oma mahule saatmine kui arvestada kogukaalust, ei saa konsolideerimisega kulude kokkuhoidu - ja kahtlemata on suurim kulu, mida me kõik peame hakkama saama, ajaga.

  Nii leidsime parima pakkumise viisi tasuta saatmine kõigele, igal pool, kus teile on kõige odavam aeg ja tootehind, on saata mõlemad pakk nagu on täidetud.

  Mugavus kauba kiiremini kätte saamiseks, enamasti sõbraliku suurusega postkastides pakid, eelistab enamik kliente, et teil pole vaja kauba vastuvõtmiseks kodus olla, ja see säästab kulusid nii tagastamise kui ka ülemäärase pakendi ja tühjade täitematerjalide minimeerimiseks.

  Vaatame läbi rohkem kohandatud ja lisatasusid saatmine valikuid, nii et teil on võimalus valida need lisateenused ja käivitab need kohe, kui oleme õnnelikud, et meie automaatikasüsteemid suudavad neid pakkuda ka võimalikult madala hinnaga.

 • Kas võrgus tasumine on ohutu?

  Absoluutselt saate valida kas krediitkaardi või Paypal-i valiku - või kui soovite, helistage meile oma tellimusega.

  Kõige nõrgem lüli kogu arvuti turvalisuses on tavaliselt kasutajaarvutid ja nende paroolide haldamine.

  Soovitame kõigil klientidel kasutada mistahes paroolihaldurit, et kasutada iga veebisaidi unikaalset parooli ning viirusetõrje- ja andmepüügivastast rakendust, mis aitab teie arvutiga ja külastatavate veebisaitidega mingeid turvariske vältida. varastada teie isiklik teave.

  Võite leida järgmisi huvipakkuvaid tooteid:

  https://1password.com/

  https://www.lastpass.com/

  https://www.avast.com/

 • Kas internetis või telefoni teel on ohutu maksta?

  Oleme ühilduvad PCI-kaardiga (maksekaarditööstus) ja teie kaardi andmed ei läbi meie servereid, ühendus on otse teie sisendist makseprotsessorile turvalise krüpteeritud ühenduse kaudu.

  Turvalisuse tagamine on see, et meil on ainult online-kaardimakse võimalusi pärast rangete turva-, poliitika- ja protsessikontrollide läbimist litsentseeritud asutuse poolt.

  Kuid kõige tavalisem viis, kuidas inimesed saavad oma kaardi andmeid ilma loata kasutada, on viiruse omamine oma arvutis, millel on parool, mis on ohustatud mõnel muul veebisaidil, kus nad on kasutanud sama parooli mujal, või oma parooli sisestamisest koopiasse veebilehel.

  Kindlasti on meil kõikidel arvutitel ja serveritel viirusetõrje tarkvara ning kõik kasutavad paroolide haldajaid, et hoida paroole pikk, ainulaadne ja turvaline - ja soovitame teil teha sama!

 • Kas ma saan maksta kaardiga?

  Jah, saate valida krediitkaardilt või Paypal-valikult kassasse - või helistage meile oma tellimuse ja makseandmetega. Me aktsepteerime Visa, Mastercard ja enamiku suuremate pangakontode kaarte

Praeguse filtri vastavaid küsimusi pole
Peamenüü

Eelistused

 • Valuuta
 • Keel
 • Kohaletoimetamise riik
 • Hinnad
  Näidake hindu koos saatmiskuluga või ilma, et saaksite võrrelda meid kõigi teiste ülemaailmsete veebisaitide ja turuplatsidega. Loe lähemalt meie hinnakujundusleht.
Peamenüü

Rahvusvahelised saidid