KKK kategooriad: Tooted

 • Kas minu toidulisandi värv on ebatavaline?

  On täiesti normaalne, et partiist ja partiist on loomulik värvi varieeruvus ning see on tüüpiline värskete, kontsentreeritud kuivatatud toiduainete puhul - just nagu teie lemmik õunad pakendis, millel on palju tooni rohelisest kollaseni ja punaseks. Kõiki tooteid testitakse ohutuse ja koostise osas väljaspool nende parimaid päevi, mistõttu võite olla kindlad kõigi koostisosade kõrgetes kvaliteedistandardites.

 • Kas minu taimsete lisandite lõhn on ebatavaline?

  Botaanilistel koostisosadel on pärast pudeli avamist eristatav ja mullane lõhn. Lõhn võib pisut erineda; partii, aeg tootjast või aeg pärast konteineri viimast avamist. Kõigi toodete ohutust ja koostist on kontrollitud vastavalt soovitatud parimale kuupäevale ning on kuni selle ajani ohutud. Kui aga olete mingil põhjusel endiselt oma tootega rahul, tagastage see meile meie rahulolu garantii poliitika kohaselt.

 • Kas see teave on õige või ajakohane?

  Kui veebisaidil on midagi täiesti selget, segadust tekitavat või puudulikku, kasutage palun kiirklahvi Tagasiside vorm - meie läbivaatamine kõik tagasiside sama kiiresti kui mis tahes muud kirjad ja võtame teiega ühendust värskenduste või ootustega, millal meil võib olla lisateavet.

  Hallatavaks on vaja palju teavet, nii et me hindame teid väga ülevaated ja tagasiside et paraneks iga päev!

 • Kas see lisa on ohutu võtta teise ravimiga?

  Me ei paku isiklikku arstiabi. Kuid me teeme palju tootearendust ja saame soovitada veebisaite ja ressursse, mida me kasutame teadusuuringuteks, mida võite samuti kasutada. Teabeks on alati vähemalt kolm sõltumatut allikat.

  Drugs.com omab head ravimite koostoime kontrollijat, mis hõlmab ka paljusid toidu ja toidulisandi koostoimete ristviiteid:https://www.drugs.com/drug_interactions.html

  Examine.com sisaldab teavet paljude toidulisandite kohta, sealhulgas kliiniliste uuringute viited ja üksikasjad teadaolevate koostoimete kohta:https://examine.com/

  The Looduslike ravimite terviklik andmebaas omab alternatiivset otsinguvõimalust, sealhulgas ravimite ja toidulisandite koostoimete kontrollimist:http://naturaldatabase.therapeuticresearch.com/nd/search.aspx

  Kuigi te olete retseptiravimitega, peate andma oma arstile teada, kas te võtate mingeid toidulisandeid, mida nad ei tea, et nad saaksid teha oma hinnangu oma teadmiste põhjal teie enda haigestumise, dokumentide ja viimaste kohta. neil on olemas teadustegevus ja juhendamine, mida võib neile sageli edastada enne, kui see avaldatakse avalikes andmebaasides.

 • Kas saate soovitada selle toote marki?

  Meeskond aitab siin teid tellimisotsuste tegemisel - saame teiega rääkida veebisaidi täpsema otsingu võimaluste kasutamisel, et see vastaks teie prioriteetidele - näiteks teatud kaubamärkide populaarsus, eripakkumine, kuidas filtreerida ülevaatedja veenduge, et toitumis- ja eetilisi eelistusi arvestataks.

  Ja kui veebisaidil ei ole veel kogu vajalikku teavet, võib meil olla juurdepääs tootja täpsematele andmetele, nii et palun küsige - me oleme siin, et aidata!

Praeguse filtri vastavaid küsimusi pole
Peamenüü

Eelistused

 • Valuuta
 • Keel
 • Kohaletoimetamise riik
 • Hinnad
  Näidake hindu koos saatmiskuluga või ilma, et saaksite võrrelda meid kõigi teiste ülemaailmsete veebisaitide ja turuplatsidega. Loe lähemalt meie hinnakujundusleht.
Peamenüü

Rahvusvahelised saidid