Turvalisus

Lugemisaeg: < 1 minut

Me kasutame SSL (Secure Socket Layer) krüpteerimist kõikidel lehekülgedel, kus saate esitada mis tahes isiklikke andmeid, et kaitsta seda kinnipidamise ja lugemise eest kolmandalt osapoolelt, kellel on juurdepääs võrgule veebibrauseri ja meie veebiserverite vahel.

Teie isiklikud andmed ja teie krediitkaardi andmed teisendatakse krüpteeritud koodiks, mida saab turvaliselt edastada avaliku Interneti-ühenduse kaudu.

Meie süsteemid on välja töötatud tagamaks, et meie serverite kaudu ei edastata ühtegi kaardiandmeid ja et usaldusväärsed PCI-ühilduvad organisatsioonid, millel on panga poolt heakskiidetud turvalisus, tegelevad teie kaardi andmetega oma turvaliste makseteenuste kaudu.

Kui te kahtlustate, et teie krediitkaardi andmeid kasutatakse teie teadmata, peate kõigepealt ühendust võtma oma krediitkaardiettevõttega, et anda neile teada, kuidas ja kus te hiljuti kaarti kasutasite, et nad saaksid leida andmete allika leke.

Soovitame tungivalt hoida oma arvutisse uusimaid turvavärskendusi ja viirusetõrje tarkvara, kuna üks kõige tavalisemaid isikuandmete salvestamise meetodeid on kompromissiga teie personaalarvutis või seadmes peidetud Trooja tarkvarast.

Veenduge, et kasutate erinevaid veebisaitide paroole, ja soovitame teil seda kasutada paroolihalduriga, näiteks LastPass, 1Password või mittejagatud veebibrauser.

Palun külastage meiePrivaatsuspoliitikameie andmete turbemeetmete kohta lisateabe saamiseks.

Jäta vastus

Peamenüü

Eelistused

  • Valuuta
  • Keel
  • Kohaletoimetamise riik
Peamenüü

Rahvusvahelised saidid