Uhkelt avatud lähtekoodiga

Lugemisaeg: 3 minutit

Meie organisatsioonil ja meeskonnal on avatud lähtekoodiga- esimene filosoofia, sest meie kogemus kollektiivsest tarkusest, mida avatud lähtekoodiga kogukond toob - kirglike, kogenud ja uudishimulike arendajatega koodide läbipaistvuse kaudu - on see, et evolutsiooni turvalisus, õiglus ja kiirus annavad sageli väärtuse, mis ületab väärtuse, mis suletud ärimudelid suudab säilitada.

Ehkki avatud lähtekoodiga tarkvara kasutamine ei taga iseenesest turvalisust, tähendab populaarse ja laialdaselt kasutatava valimine, eelretsenseeritud ja regulaarselt hooldatud avatud tarkvara litsentside valimine laiema kogukonna poolt rohkem kriitikat ja parendustegevust, kui ükski organisatsioon suudaks säilitada - või isegi endale lubada -, sest asjade peitmine on üldiselt kallim kui samade ressursside kasutamine loomine. See võib lõpuks innovatsiooni lämmatada, loojad lahti meelitada ja tulemuseks on turu domineerimise kasutamine ebaefektiivsuse säilitamiseks hinnakujundus väärtuste edendamise asemel teadmiste ja tõhususe suurendamise kaudu klientide ja nende endi ühiskonnaga jagamise kaudu.

Arendaja seisukohast võimaldab töö avalikult avaldada, et see aitab neil edendada oma oskusi ja otsida kaasõpilasi.läbivaatamine ja klientidelt makstav tasu, mis põhineb lisandväärtusel, mille nad lisavad äriliseks rakendamiseks, toetamiseks ja hoolduseks vajalike litsentsikoodide jaoks.

Mis tahes laialdaselt kasuliku idee väärtus, mida saab uurida ja kopeerida, on eelkõige selle rakendamisel, mõistmisel ja arendamisel. Seega maksab litsentsisaaja oskuste eest edasi arendada, mitte peita loomingu kunsti teistelt, kahjustades arendajate krediiti ja ühiskonna kollektiivseid teadmisi.

Kas te saate selle veebisaidi ja organisatsiooni kopeerida, sest see kasutab avatud lähtekoodiga tarkvara? Muidugi, nagu te saate luua oma rattad mis tahes vormis, mida soovite.

Meie meeskonnal on üle 100-aastase kollektiivse poodiarenduse kogemuse, nii et kui teil on sarnane kogemus või ligipääs sellele, ja kui tunned, et see on teie ressursside säästev ja väärtuslik kasutamine, siis elate samas valdavalt vabas maailmas, mis andis meile samad võimalused.

Samadel põhjustel, et gov.uk avatud lähtekoodiga algatus pakub suuremat kasu Ühendkuningriigile ja kogu maailmas asuvatele ühiskondadele, kes suudavad seda jagada, meil on samad püüdlused poodide jaoks - seda avatumad pakkumised, seda paremad.

Piisava oskusega oskate kopeerida mis tahes kunstiteoseid, kuid loomingulisuse saavutamisele investeerimise originaalsus, hooldus ja tasu on sellised, kus ühiskonnale on lisatud tegelik väärtus, mistõttu keskendume valikutele, mis annavad meie kasutajatele parema üldise väärtuse. klientidele ja partneritele.

Juhendame oma sõpru, kolleege ja abikaasasid, et otsida inspiratsiooni minevikust ja olevikust ning seejärel tugineda sellele originaalsusega uute probleemide lahendamiseks, mida pole veel piisavalt hooldatud või ressursitõhusaks muudetud.

Jah, seal on palju kaupu, teenuseid ja teavet pakkuvaid veebisaite - me uurime ja kasutame neid regulaarselt, kuid me püüame pakkuda ainulaadseid lahendusi, kus me ei tunne, et on piisavalt hoogu, et luua ja uuendada nii. Me töötame selle nimel, et edendada väärtusi, mida paljud meie organisatsiooni avatud filosoofiad on välja töötanud, et näidata ja tõestada jätkusuutlikkust.

Kui peame kasutama suletud lähtekoodiga platvormi, kui pole veel sobivat avatud lähtekoodiga alternatiivi, siis otsime organisatsioone, millel on sisemine avatud filosoofia ja mis põhinevad avatud lähtekoodiga raamistikel, nii et väärtus, mida me otsime nende süsteemidest ei ole võime ise lähtekoodi küsitleda, vaid teada saada, et teised saavad piisavalt ja et litsents on käimasoleva arengu rakendamiseks, äriliseks kasutamiseks ja toetamiseks.

Kuigi me jätkame avatud lähtekoodiga ekvivalentide jälgimist ja kui nad lõpuks ületavad mistahes varaliste lahenduste terviklikkuse ja võimekuse, siis on meil võimalus avatud lähtekoodiga kogukonnaga muutuda ja areneda.

Meie organisatsiooni väärtus ei ole patenteeritud süsteemides, vaid avatuses ja usaldusväärsetes suhetes, mis meie meeskond on ühiselt kulutanud tuhandeid aastaid klientide, meeskonnaliikmete, tarnijate ja partnerite vahel - ja loodame, et meie suhe sinuga on selline, kus me suudab jätkata oma vastastikuste eesmärkide edasiarendamist, täiustada, areneda ja nautida meie aega, selged südametunnistused, mida me elame, elas jätkusuutlikult ja teiste heaolu eest.

Võimaluse korral tagastame kasutatava avatud lähtekoodiga tarkvara täiustamisel projekti moderaatoritele soovitatud lahendused läbivaatamine kaasamine või evolutsioon vastavalt oma äranägemisele. Jälgime ka lugupidavalt nullpäeva turvalisuse etikett parimad tavad võimalike haavatavuste teavitamiseks, mida oleme hinnanud ja parandanud, nagu me ootame oma inspektoritest.

Aja jooksul on meil ülesanne avada lähtekoodiga kogu meie organisatsiooni avalikult kasulik dokumentatsioon ja mitteisiklikud andmed eakaaslaste jaoksläbivaatamine, kogukonna kasutamine ja panus nii selle veebisaidi kui ka asjakohaste foorumite kaudu.

Arukalt kasutatav ühine tehnoloogia võib luua palju aega ja energiatõhusust paljude teiste jaoks, kes on selle lühikesed hooldajad, ja need on eelised, mida me mõlemad naudime ja on kohustatud jagama.

Avatud lähtekoodiga filosoofia valimine annab tunnistust meie veendumustest kogukonna väärtustest ja võimalusest külvata vastutustundliku ja tõhusa organisatsiooni juured, mis on rajatud ausatele suhetele, teenete ja usaldusele.

Jäta vastus

Peamenüü

Eelistused

  • Valuuta
  • Keel
  • Kohaletoimetamise riik
  • Hinnad
    Näidake hindu koos saatmiskuluga või ilma, et saaksite võrrelda meid kõigi teiste ülemaailmsete veebisaitide ja turuplatsidega. Loe lähemalt meie hinnakujundusleht.
Peamenüü

Rahvusvahelised saidid