Tasuta kohaletoimetamine kogu maailmas

Lugemisaeg: 2 minutit

Globaalne tasuta ostmine kõigile - kuidas me seda teeme?

Ülemaailmse lennunduse ja laevanduse ajastul ning veebist ostmise lühikese ajaloo jooksul on nüüd võimalik sisseoste teha kõikjal maailmas - ja kasvava mastaabiefektiga rahvusvahelise laevanduse korral vähenevad teie kulud.

Nüüd pakuvad paljud lennuettevõtjad meile kindlaid ülemaailmseid tariife - mis omakorda aitab suurendada äärepoolsemate piirkondade mahtu, et vähendada nende marsruutide ülalpidamiseks ja kasvatamiseks oma kulusid.

See annab meile ligipääsu väga konkurentsivõimelistele ülemaailmsetele veotariifidele, avades kohad, kuhu saate tellida.

Me tõesti tahame, et igaüks saaks online-kaubanduse revolutsioonist kasu - taskukohase ligipääsuga üha suuremale hulgale toodetele, kus iganes sa elad.

Kas see on tõesti free laevandus?

Muidugi “free shipping” ei ole tasuta - nagu te arvatavasti teate, vajab ka teie üleandja austust.

Tasuta saatmine selles kontekstis tähendab, et me lihtsalt lisame hinna sees ülemaailmse veokulu.

See muudab teie hindade võrdlemise ja kogukulude arvutamise lihtsamaks - ja kassas ei ole ebameeldivaid üllatusi, kui teil on vaja ainult ühte asja, ja teised saavad selle saatmiseks kahekordistada.

Muidugi, kui tellite mõningaid tooteid kodumaise transpordi jaoks, siis on mõned madalamad kulud, mida me tagastame teile allahindluste, eripakkumiste ja maksedokumentidena.

Meie esmane eesmärk on pakkuda usaldusväärset teenust parima võimaliku hinnaga ja pidada läbirääkimisi teie nimel, teie poolt pakutavate tellimuste mahuga, madalate hindade säilitamiseks ja kõigi olemasolevate allahindluste ja pakkumiste edastamiseks.

Proovige meid, seal on minimaalseid tellimusi ei ole!

Sõltuvalt teie elukohast ja pakettide marsruudist võivad tarneajad varieeruda - kuid me anname parima võimaliku hinnangu, mida saame toote lehel ja kassas, nii et te teaksite, mida oodata ja millal.

Te võite alati meile teada anda, kui teil on erinev kogemus ja me vaatame teie piirkonna prognoositud arvutused üle ja me logime kogu teabe, et hoida oma aja ja prognooside parandamist.

Kasutame ainult neid riiklikke lugupeetud postikandjaid, keda kõik on sidunud sama postiliidu reeglitega, nii et teie kaup on seadusega kaitstud rikkumiste eest - ja võite olla kindel, et kõik võimalikud jõupingutused on teie tellimuste turvaliseks ja kiireks edastamiseks.

Jäta vastus

Peamenüü

Eelistused

  • Valuuta
  • Keel
  • Kohaletoimetamise riik
Peamenüü

Rahvusvahelised saidid