Hulgimüük

Lugemisaeg: 4 minutit

Swanson.co.ukSuurbritannia ja Euroopa hulgi- ja dropshipping turustusvõrk otsib ülemaailmseid strateegilisi partnereid; sobib meie hulgimüügikonto teenustele ja kliendibaasile, mis oleks meie kombineeritud tipptasemel kasulik.

Otsime kvalifitseeritud ja professionaalseid tervisetoodete partnereid, kes lisavad meie populaarsetele toodetele ja tootemarkidele täiendavat müüki, turunduskoolitust ja professionaalset klienditeenindust.

Olemas on märkimisväärne infrastruktuur Swanson.co.uk kuluefektiivseks täitmiseks ja tellimuste haldamiseks, seega on meil hea meel jagada selle ja teie klientide vahelist kasu.

Meie jaemüügipartneritel on oma kodulehe, e-uudiskirjade, kaupluste ja operatsioonide kaudu lojaalne ja hästi hooldatud olemasolev kliendibaas, seega lugege palun enne selle esitamist hoolikalt läbi kogu siinne teave, et teie taotlus oleks sobiv meie kaubamärgi väärtuste eest hoolitsemiseks.

Kui teie taotlus on heaks kiidetud, muudame teie veebisaidi sisselogimise hulgimüügikontoks - hinnakujundus kajastavad automaatselt teie uusi kulusid, koos võimalustega arvel brändi identiteedi haldamiseks ja tellimuste tarneaadresside jaoks.

Meie tootmine ja suurimad varud asuvad väljaspool ELi, mistõttu soovitame teil kontrollida teie riigi imporditollimaksu kulusid siin: dutycalculator.com või siin: www.ups.com/globaladvisor

Pärast kõigi kulude ja eeskirjade analüüsimist valib enamik meie hulgimüügitarbijaid dropshipi, kasutades meie infrastruktuuri kaupade saatmiseks otse oma klientidele. See on sageli tingitud sellest, et individuaalsed tarbijad impordivad isiklikke imporditoetusi ja -piiranguid isikliku kasutamise toetuste tõttu, kui need on suurte kaubakoguste piiriüleste ettevõtete puhul - kulleri paberitöö ja ärilitsentside nõuded.

Hulgi-saatmine turustus-, jaemüügipoodides ja turustusvõimalustes, saame aidata suunata teavet teie riigi eeskirjade kohta - tagamaks, et järgite kõiki asutusi.

Pakume hulgimüüki hulgi-osta hinnakujundusja otselaenud klienditeenindusele meie viiest laost, keskendudes tarne läbisõidu ja käitlemiskulude minimeerimisele, et anda Swanson.co.uktarbijate jaoks parim võimalik väärtus.

Teie kohanemisviis ja edu on meie meeskonna jaoks olulised partnerlussuhete loomisel ning see sõltub teie klientide silmis tagasiside jätkata nende vajadustele vastavate parimate tervisetoodete väljatöötamist.

Väiksemad ja uued veebipõhised edasimüüjad võivad leida, et otsene dropshipping-teenus on rahavoogude seisukohast soodsam ja kohandatavam kui tarneahela täiendav samm klientidele, kes on loodud enda ladustamisel ja tarnimisel.

Nii dropshipi kui ka hulgi-hulgimüügivõimalused on alati saadaval kõikidele kontodele, nii et saate seda teenust kasutada oma kogemuste loomiseks minimaalse varude hoidmise riskiga ja üleminekuga iseteenindusele, kui olete oma klientide nõudmistega rohkem kogenud.

Tänavate edasimüüjad, millal hinnakujundus kaupluste riiulite puhul peaks pidama meeles, et ühe kauba veebist ostmisel kulub klientidele posti- ja pakendikulusid, et olla konkureeriv kliendi võrgus tehtud võrdluste suhtes. Klientide kohaletoimetamiskulude kaotamine peaks aitama teil Internetiga võrreldav olla hinnakujundusja jätke võrreldav varu oma isiklikku klienditeenindusse investeerimiseks.

Hulgimüügikontod on mõeldud ainult kaubandusklientidele, sealhulgas; tänavate kauplused, tervise- ja iluhooldajad, arstid, operatsioonid ja sõltumatud veebisaidid.

Online-toodete müügi marginaalid vähendavad rikkalikult konkurentsi ja suurendavad logistika efektiivsust võrreldes internetipõhiste ajalooliste „pöidla reeglitega” seoses hinnalisadega. Seega peate veenduma, et teie kuluarvestused on teie jätkuva edasimüügi edukuse jaoks terviklikud ja täpsed, keskendudes kulutõhususele ja lisandväärtusega turundusele.

Me alati julgustame klientidele parima võimaliku hinna ja väärtuse edastamist, et saaksime teie strateegias aidata, kui me teie ettevõtet rohkem mõistame, andmeside, kujutiste, turundusmaterjali, toimetuse, uudiste ja kulude kontrollimise kohta.

Hulgimüügil pole kindlat protsendilist allahindlust hinnakujundus jaemüügihindadest, mida näete. Peaksite kontrollima kõiki liine eraldi, kuna marginaalid varieeruvad sõltuvalt pakkumisest, nõudlusest ja mastaabisäästust iga toote valmistamisel.

Ostjad vastutavad kõikide veokulude ja imporditollimaksude eest, mistõttu peaksid need arvestama kulusid. Kui me teie nimel seda korraldame, ei lisa me postikuludele või kullerikuludele mingeid käitlemiskulusid, kuid jätame endale õiguse kinnitada kõik kogumiskandjad, lähtudes nende vastavusest meie individuaalsele laopoliitikale.

Võib-olla olete seda huvitatud Swanson.co.uk meie madalate hindadega, mis võivad osaliselt olla tingitud enamikust väljaspool ELi asuvatest kaupadest, kuid kui soovite importida Ühendkuningriiki ja ELisse, ladustamiseks ja edasimüügiks, peate kaaluma kõiki kulusid, valuuta konverteerimine, käitlemiskulud, maksud ja piirangud teie riigile.

Meie laos on meie laos saadaval varud tollikontrolli ja tollimaksuga tarnimiseks kogu ELis, pakkudes Teile valikut mitme saadetise asukoha kohta, et optimeerida tellimust vastavalt teie prioriteetidele; kiirus, haldamine ja kulud.

Pane tähele; Pisikese kaubaga imporditud väikeste esemete impordilt ei maksustata impordi- ega müügimaksu, kuid kommertsimpordil seda ei tehta, nii et leiate, et hulgimüügi marginaal hinnakujundus hulgiimpordi korral ei pruugi teie äristrateegia jaoks alati piisata, kui teil on äristrateegia, mille eesmärk on teha allahindlust isiklikele klientidele juba veebis pakutavatest hindadest. Julgustame jätkusuutlikke ärimudeleid, investeerides klienditeenindusse, turundusse ja haridusse - saame teid selles aidata, kui saame teie äristrateegiast ja kliendibaasist rohkem aru.

Hulgimüügitellimuste minimaalne tellimisväärtus on 200 naela (ilma maksude ja saatmine). Jälgime kontode müügikanaleid, et tagada, et need oleksid jätkuvalt seaduslikud ja jätkusuutliku kaubanduskontod hinnakujundus poliitika - edasimüük vastavalt meie litsentsilepingutele ja tingimustele. Teie ettevõtte kasvatamiseks on saadaval palju ressursse, nii et palun rääkige omaga Swanson Suhtehaldur, et näha, kuidas me saame teid aidata.

Täname teid huvi eest Swanson.co.uk Suurbritannias ja Euroopas - ootame meie partnerlust tervisliku äri kasvatamisel.

Jäta vastus

Peamenüü

Eelistused

  • Valuuta
  • Keel
  • Kohaletoimetamise riik
  • Hinnad
    Näidake hindu koos saatmiskuluga või ilma, et saaksite võrrelda meid kõigi teiste ülemaailmsete veebisaitide ja turuplatsidega. Loe lähemalt meie hinnakujundusleht.
Peamenüü

Rahvusvahelised saidid