Hulgimüük

Lugemisaeg: 4 minutit

Swanson.co.ukSuurbritannia ja Euroopa hulgi- ja dropshipping turustusvõrk otsib ülemaailmseid strateegilisi partnereid; sobib meie hulgimüügikonto teenustele ja kliendibaasile, mis oleks meie kombineeritud tipptasemel kasulik.

Otsime kvalifitseeritud ja professionaalseid tervisetoodete partnereid, kes lisavad meie populaarsetele toodetele ja tootemarkidele täiendavat müüki, turunduskoolitust ja professionaalset klienditeenindust.

Olemas on märkimisväärne infrastruktuur Swanson.co.uk kuluefektiivseks täitmiseks ja tellimuste haldamiseks, seega on meil hea meel jagada selle ja teie klientide vahelist kasu.

Meie jaemüügipartneritel on oma kodulehe, e-uudiskirjade, kaupluste ja operatsioonide kaudu lojaalne ja hästi hooldatud olemasolev kliendibaas, seega lugege palun enne selle esitamist hoolikalt läbi kogu siinne teave, et teie taotlus oleks sobiv meie kaubamärgi väärtuste eest hoolitsemiseks.

Kui teie taotlus on heaks kiidetud, muudame teie veebisaidi sisselogimise hulgimüügikonto - hinnakujundus kajastab automaatselt teie uusi hinnakujundusi koos võimalustega hallata oma brändi identiteeti arvetel ja tarne aadressid tellimuse kohta.

Meie tootmine ja suurimad varud asuvad väljaspool ELi, mistõttu soovitame teil kontrollida teie riigi imporditollimaksu kulusid siin: dutycalculator.com või siin: www.ups.com/globaladvisor

Pärast kõigi kulude ja eeskirjade analüüsimist valib enamik meie hulgimüügitarbijaid dropshipi, kasutades meie infrastruktuuri kaupade saatmiseks otse oma klientidele. See on sageli tingitud sellest, et individuaalsed tarbijad impordivad isiklikke imporditoetusi ja -piiranguid isikliku kasutamise toetuste tõttu, kui need on suurte kaubakoguste piiriüleste ettevõtete puhul - kulleri paberitöö ja ärilitsentside nõuded.

Kuid hulgimüügi, jaemüügipoodide ja müügikohtade puhul saame aidata suunata teavet teie riigi eeskirjade kohta, et tagada teile vastavus kõigi ametiasutustega.

Pakume hulgi-hulgimüügi hinnakujundust ja otseseid kliendi dropshipping teenuseid meie 5 laost, pannes rõhku tarne läbisõidu ja käitlemiskulude minimeerimisele. Swanson.co.uktarbijate jaoks parim võimalik väärtus.

Teie tava ja edu on meie meeskonnale oluline partnersuhete loomisel ja tugineb teie kliendikeskse tagasisidele, et jätkata oma vajadustele vastavate parimate tervisetoodete arendamist.

Väiksemad ja uued veebipõhised edasimüüjad võivad leida, et otsene dropshipping-teenus on rahavoogude seisukohast soodsam ja kohandatavam kui tarneahela täiendav samm klientidele, kes on loodud enda ladustamisel ja tarnimisel.

Nii dropshipi kui ka hulgi-hulgimüügivõimalused on alati saadaval kõikidele kontodele, nii et saate seda teenust kasutada oma kogemuste loomiseks minimaalse varude hoidmise riskiga ja üleminekuga iseteenindusele, kui olete oma klientide nõudmistega rohkem kogenud.

Suurte tänavate edasimüüjad, kui kaupluste riiulite hinnakujundus peaks arvestama klientidele postiteenuste ja pakendamise eest, kui nad ostavad ühe elemendi võrgus, et olla konkurentsivõimelised kliendi võrgupõhiste võrdlustega. Klientide tarnekulude kõrvaldamine peaks aitama teil võrrelda internetihindadega ja jätta võrreldav varu oma klienditeenindusse investeerimiseks.

Hulgimüügikontod on mõeldud ainult kaubandusklientidele, sealhulgas; tänavate kauplused, tervise- ja iluhooldajad, arstid, operatsioonid ja sõltumatud veebisaidid.

Online-toodete müügi marginaalid vähendavad rikkalikult konkurentsi ja suurendavad logistika efektiivsust võrreldes internetipõhiste ajalooliste „pöidla reeglitega” seoses hinnalisadega. Seega peate veenduma, et teie kuluarvestused on teie jätkuva edasimüügi edukuse jaoks terviklikud ja täpsed, keskendudes kulutõhususele ja lisandväärtusega turundusele.

Me alati julgustame klientidele parima võimaliku hinna ja väärtuse edastamist, et saaksime teie strateegias aidata, kui me teie ettevõtet rohkem mõistame, andmeside, kujutiste, turundusmaterjali, toimetuse, uudiste ja kulude kontrollimise kohta.

Hulgimüügi hinnakujunduses pole kindlat protsentuaalset allahindlust näete. Kontrollige kõiki ridu eraldi, sest varud sõltuvad iga toote valmistamisest, nõudlusest ja mastaabisäästust.

Ostjad vastutavad kõikide veokulude ja imporditollimaksude eest, mistõttu peaksid need arvestama kulusid. Kui me teie nimel seda korraldame, ei lisa me postikuludele või kullerikuludele mingeid käitlemiskulusid, kuid jätame endale õiguse kinnitada kõik kogumiskandjad, lähtudes nende vastavusest meie individuaalsele laopoliitikale.

Võib-olla olete seda huvitatud Swanson.co.uk meie madalate hindadega, mis võivad osaliselt olla tingitud enamikust väljaspool ELi asuvatest kaupadest, kuid kui soovite importida Ühendkuningriiki ja ELisse, ladustamiseks ja edasimüügiks, peate kaaluma kõiki kulusid, valuuta konverteerimine, käitlemiskulud, maksud ja piirangud teie riigile.

Meie laos on meie laos saadaval varud tollikontrolli ja tollimaksuga tarnimiseks kogu ELis, pakkudes Teile valikut mitme saadetise asukoha kohta, et optimeerida tellimust vastavalt teie prioriteetidele; kiirus, haldamine ja kulud.

Pane tähele; isiklik kliendimahu import väikestele esemetele ei too kaasa impordi- ega müügimaksu, kuigi kaubanduslik import seda teeb, nii et leiate, et hulgimüügi hinnakujundus ei pruugi alati teie äristrateegia jaoks piisav olla, kui teil on äristrateegia. allahindlusi allahindlustest, mis on allpool isiklikele klientidele juba pakutavaid hindu. Me julgustame jätkusuutlikke ärimudeleid investeeringutega klienditeenindusse, turundusse ja haridusse - me saame teid sellega aidata, kui me mõistame rohkem oma äristrateegiast ja kliendibaasist.

Hulgimüügitellimuste puhul kehtib minimaalne tellimusväärtus £ 200 (ilma maksude ja laevanduseta). Jälgime konto müügikanaleid tagamaks, et need on jätkuvalt õigustatud kaubanduskontod, millel on jätkusuutlik hinnapoliitika - edasimüük meie litsentsilepingute ja tingimuste kaudu. Meil on teie ettevõtte kasvatamiseks palju ressursse, nii et palun rääkige oma Swanson Suhtehaldur, et näha, kuidas me saame teid aidata.

Täname teid huvi eest Swanson.co.uk Suurbritannias ja Euroopas - ootame meie partnerlust tervisliku äri kasvatamisel.

Jäta vastus

Peamenüü

Eelistused

  • Valuuta
  • Keel
  • Kohaletoimetamise riik
Peamenüü

Rahvusvahelised saidid