Tellimine ja kohaletoimetamine

Lugemisaeg: < 1 minut

Kinnitus

Esmalt peate esitama aEdasimüüja taotlus, laske see meie meeskonnas heaks kiita ja nõustuge hulgimüügi tellimisegaTingimused.

Online

Kui teie hulgimüügikonto on heaks kiidetud, uuendatakse teie veebisaidi sisselogimist, et näidata teie hulgihindu.

Saate tellimusi teha tavapäraselt, kohaletoimetamiseks oma klientidele või otse klientidele. Sa pead paigutama ühe tellimuse kohaletoimetamise aadressi kohta. Me ei kasuta teie kliendi kontakt- ja tarneteavet ühelgi muul otstarbel kui tarne.

Saate määrata oma ettevõtte nime ja logo arvele printimiseks, samuti oma müügihinnad.

You will only be billed your wholesale hind, and payment is via Credit Card or Paypal for Dropshipping orders and bank transfer for Wholesale orders.

Tellimuse jälgimine

Teie tellimuse olekut on võimalik jälgida tavalise veebisaidi sisselogimise kaudu ning konkreetseid küsimusi telefoni või e-posti teel.

Kohaletoimetamine

Kohaletoimetamine toimub meie sama madalaima hinnaga tarbijate lähetamise meetoditega, kui ei ole teisiti taotletud.

Tühistamised ja tagasimaksed

Kui soovite tellimust muuta või tühistada, võtke meiega ühendust niipea kui võimalik, sest muudatusi ja tühistamisi saab teha ainult enne tellimuse lähetamist.

Juba saatmisse kolinud tellimusi ei saa enam muuta ega tühistada. Kui teil on vaja eset tagastada, palunvõta meiega ühendust.

Toetusi töödeldakse Esmaspäevast reedeni kella 9.00–17.30 GMT / BST (va pühade ajal). Teeme kõik endast oleneva, et tagastada nendel aegadel saadud tagastused ja tühistamised samal päeval. Väljaspool nimetatud aegu saadud tagastused ja tühistamised tagastatakse tavaliselt järgmisel tööpäeval.

Tagasimaksed saadetakse tagasi algse makseviisi juurde ja need peaksid teie kontol ilmuma kolme tööpäeva jooksul. Kui algne makseviis ei ole enam kättesaadav või aktiivne, väljastatakse krediitkaart.

Jäta vastus

Peamenüü

Eelistused

  • Valuuta
  • Keel
  • Kohaletoimetamise riik
  • Hinnad
    Näidake hindu koos saatmiskuluga või ilma, et saaksite võrrelda meid kõigi teiste ülemaailmsete veebisaitide ja turuplatsidega. Loe lähemalt meie hinnakujundusleht.
Peamenüü

Rahvusvahelised saidid