Soovita sõbrale

Lugemisaeg: 2 minutit

Arvatavasti arvate, et reklaam ja online-turundus maksavad raha, mis on arusaadav, kuid suurendab ka kulusid nii interneti kui ka konkurentsi kasvu kaudu.

Tänapäeval on paljude inimeste ajaline korrapärane online-interaktsioon vaid mõne platvormi, poppeli saidi ja rakendusega otsingu ja sotsiaalse suhtluse jaoks.

See turundus tuleb eelarvesse lisada hind toodete ja teenuste osana kogukulust uute klientide leidmiseks ning tootevaliku ja väärtuse suurendamiseks, mida saame kõigile pakkuda.

Ehkki me püüame minimeerida diskreetsete turundusteenuste kulusid, et võimaldada kõrgemat eelarvet investeeringute tegemiseks kaupade kvaliteeti ja terviklikku isiklikku teenust.

Kulude kokkuhoiu ülekandmine

The best form of advertising is, of course, from word of mouth — or word of mouse 🙂

Nii pakume endale ja kõigile võimalust kasutada meie Refer a Friend -i sooduskoode, et saaksite otse turunduskulude kokkuhoidu endale ja oma sõpradele.

Avatud uutele ja olemasolevatele klientidele

Isegi kui te seda esimest korda tellides puudusite, siis see töötab ka siis, kui saadate sõbra edasi ja nad tagastavad sulle viite lingi - see peab olema õiglane meie püsiklientidele nii palju kui uusi sõpru, keda meid tutvustate.

Me tahame teid igal ajal muljet avaldada suurepärase veebisaidi, väärtuslike toodete ja isikliku teenusega - ja et sa oleksid piisavalt õnnelikud, et soovitada meid.

Kui sulle meeldib see, mida me teeme, siis loodame võita teie usalduse ja tunnustuse selle eest, et olete piisavalt kindel, et meid meile soovitada, nii et teie mõlema eest makstav boonus on meie eesmärk, et olla selline veebisait, kus inimesed leiavad eetilisi ja hoolivaid võimalusi võimalik.

Kuidas sõber suunata

Lihtsalt sisselogimine või registreerimine, ja leiate oma unikaalse ühiskasutuse lingi ja isikliku malli sõnumid: Minu konto> Saada sõbrale.

Kõik tagasiside on meile väga oluline

Loodame, et teile meeldivad meie hoolivad ja jagavad ambitsioonid ning nagu alati, palun andke meile teada oma kommentaaridest ja tagasiside allpool või privaatselt meiega ühendust võtta.

As many people might say; if there’s an issue, tell us and we’ll do our very best to fix it – and if you like everything and want to help us too, please do tell your friends 😉

Jäta vastus

Peamenüü

Eelistused

  • Valuuta
  • Keel
  • Kohaletoimetamise riik
  • Hinnad
    Näidake hindu koos saatmiskuluga või ilma, et saaksite võrrelda meid kõigi teiste ülemaailmsete veebisaitide ja turuplatsidega. Loe lähemalt meie hinnakujundusleht.
Peamenüü

Rahvusvahelised saidid