Affiliate Marketing

Lugemisaeg: 2 minutit

Swanson Partnerprogramm

Meie helde sidusettevõtte vahendustasu määraga saate teenida kogu tootele eraldatud turunduseelarve summa, mis aitab meil leida uusi kliente, kellega meie suurepäraseid tooteid ja teenuseid jagada.

Selle eest makstakse teile iga kuu viimasel tööpäeval otseülekandega panga kaudu või Paypali kaudu tasu eest meie reklaamimisel teie veebisaidil, meililisti kaudu ja usaldusväärsete kontaktide ning sõprade võrgus.

Sidusettevõtted saavad meiega koos tegutseda esindaja, agentuuri, maakleri, äriarendaja, mõjuri, tutvustaja, väljaandja, turustaja, eksklusiivse kaubamärgi, eksklusiivse kanali tarnija või muu partnerina, keda peetakse lahutamatuks meie ühise kliendi positiivse kogemuse osas meie kaubamärgi, toodete ja teenustega .

Otsime aktiivselt tütarettevõtteid Swanson brändi nii otsestele jaeklientidele kui ka hulgimüügitellimusi edasimüüjatele ja konsultantidele.

Andke meile lihtsalt kandideerimisvormil endast, oma vaatajaskonnast ja ambitsioonidest teada. Me tervitame teid kõigi suurepäraste tööriistade ja ressurssidega, mida peame teie kinnitatud sisselogimise kaudu jagama.

The Swanson Pakkumine

 • Komisjonitasu määrad 8% kuni 20%, tuginedes igakuisele tootlusele.
 • 90 päeva küpsise ja plii teisendamise aken.
 • Saate oma klientidele kogu elu eest vahendustasu, kui nad tellivad vähemalt üks kord viimase aasta jooksul (365 päeva).
 • Suurbritannias tõestatud kõrge nõudlusega, kvaliteetsete ja konkurentsivõimelise väärtusega toodete eksklusiivne valik.
 • Üle 10% veebimüügi konversioonimäär jaeklientide keskmise tellimisväärtusega 30 naela.
 • Üle 90% jaemüüjatest kordavad ja kasvavad kliendid tellivad iga paari nädala tagant.
 • Kõigile jaeklientide tellimustele tasuta kohaletoimetamine kogu maailmas.
 • Hulgimüügitellimuste korral tasuta kodumaised või odava rahvusvahelise kohaletoimetamise võimalused.
 • Tasuta tooted ja tulemustasud.
 • Isikliku klienditeeninduse telefoni, e-posti ja otsevestluse kaudu saadakse suur osa korduvatest ostudest.

Sidusettevõtte boonused

 • Teeni 1% kogu müügist kaupluskrediidina, mida saate kasutada proovide ja kauba tarnimiseks endale või oma klientidele.
 • Sidusettevõtted, kes saavad edasimüüjatele igal kuul rohkem kui 10 000 naela, teenivad ka täiendava 1% reisi- ja kulueelarve.

Sidusettevõtte tööriistad ja ressursid

Pakume lingitud veebisaidi külastuste, suunamiste ja teie klientide täielikku jälgimise nähtavust teie sisselogimise kaudu selle veebisaidi kliendisuhete halduse (CRM) süsteemidesse.

Kasutage oma vaatajaskonna jaoks sobivate toodete ja reklaamide jaoks ribareklaame, turunduskampaania kujundust, tootepilte, andmevooge, tellimisvorme, marginaali- ja müügiaruandeid.

Vaadake kõiki meie klientidele saadetud siseturunduse algatusi ja kasutage neid uute klientide tutvustamiseks uuesti.

Järgige oma klientide veebisaitide kommentaare ja tagasisidet, et mõista nende kaasatust ja vajadusi.

Jälgige kohaletoimetamise toimivust, et olla kindel meie heade teenuste reklaamimisel.

Sidusettevõtte võrgustik

Teeni lisatasu kogu sidusettevõtte müügi eest sidusettevõttele, kelle tutvustate esimese 90 päeva jooksul alates nende esimesest müügist.

Ühine Swanson Sidusettevõtte platvorm täna

Pakume kõiki vajalikke tööriistu otse selle veebisaidi kaudu ilma vahendajate võrgukuludeta, et saaksite oma loomingulistest reklaamikampaaniatest ja teabevahetusest kogu tasu teenida.

Kui teil on midagi konkreetset, mida vajate, siis lihtsalt andke meile sellest teada, me armastame, et asjad juhtuksid 🙂

Registreeruge lihtsalt veebisaidil ja minge saidile Minu konto> Sidusettevõtjate piirkond taotlema.

Pane tähele

Kogu sellel saidil sisalduv sisu, nagu tekst, graafika, logod, nuppude ikoonid, pildid, heliklipid ja tarkvara, on swanson.ee või nende sisutarnijatele ja kaitstud rahvusvaheliste autoriõiguse seadustega kasutamiseks ainult kinnitatud lepingu alusel.

Sidusettevõtjatel pole lubatud seda sisu oma eesmärkidel ilma heakskiidetud ja aktiivse siduskonto kaudu taotluse ja loata kasutada.

Praegu me vautšerikoodide sidusettevõtetega ei tööta.

Jäta vastus

Peamenüü

Eelistused

 • Valuuta
 • Keel
 • Kohaletoimetamise riik
Peamenüü

Rahvusvahelised saidid