Hinnakujundus

Lugemisaeg: 10 minutit

Otse otse jaotisesseKuidas saada parimaid võimalikke hindu”, Et säästa oma ostudel veelgi rohkem kui ükski teine veebisait ...

Või lugege kogu artiklit, et leida kõike, mida peate teadma hinnakujundus

Hinnapoliitika

Lihtsalt meie hinnakujundus poliitika on teha kõik endast olenev, et pakkuda teile parimat hinda!

Selle valmistamiseks kasutame tehnoloogia kombinatsiooni hinnakujundus täpsed ja jätkusuutlikud ning head teadus- ja arendustegevuse otsused, et hoida mastaabisäästu abil kõik kulud võimalikult madalal.

Hinna arvutamine

Hindade esitamiseks on mitmeid viise, sealhulgas postikulu, pakend, imporditollimaksud ja müügimaksud või mitte, ning teie kaupa vastuvõtvate, lähetavate ja tarnivate heade inimeste ja siin viibivate inimeste tagasihoidlik palk iga päev, et vastata teie küsimustele ja näidata teile parimad pakkumised, mida võime teie jaoks leida ja tootjatega läbi rääkida.

The hind teie maksmist mõjutab kogu tellimuse üldine tõhusus ja me kanname suuremate tellimuste korral kokku kõik võimalikud säästud, kuna nende saatmine maksab meile lihtsalt vähem, seega peaksid nad teile maksma sama summa võrra vähem!

Rahvusvaheliste toodete hinnakujundus

Lugedes läbi ja mõeldes kõigile, mida olete väga hinnanud tagasiside, soovib enamik inimesi näha hind toote ja saatmine eraldi.

Nüüd saate hõlpsalt hindu ja saatmine veebisaitidega kogu maailmas - ja eriti kui võrrelda päritoluriigi veebisaitidega imporditud tooteid, millel sageli pole nii konkurentsivõimeline rahvusvaheline haldamine saatmine võimalusi.

Meil on nüüd hea meel teile seda vaikimisi tuua, nii et näete nüüd seda hind tõepärase, õiglase ja läbipaistva võrdluse jaoks eraldi tootjalt ning eksport, import ja tarnimine eraldi.

See aitab teil mõlemat näha; mastaabisäästu, mille loome koos tootjatega tehtud allahindlussoodustustega, ja kulude kokkuhoiu kokkuhoiuga, mis saadakse nende toodete värskena tootmisliinilt teie uksele viimisel võimalikult kiiresti ja tõhusalt.

Proovige meid; võrrelge meid mis tahes muu veebisaidiga ja jagage meiega kõiki tagasiside kõige kohta, mida soovite, et me ka vaataksime või võrreldaksime!

Hinna läbipaistvus

Laevandus

Selle artikli ja sisutiheda selgituse jaoks kasutame terminit *Laevandus* sisaldama: tootjalt ostukulud, sealhulgas makse töötlemise, raamatupidamise ja välisvaluuta ülekande tasud, saatmine iga täitmis- või ekspedeerimislao puhul ekspordi ja impordi kulud lattu, ohutu ladustamise, puhastamise, ohutuse ja rotatsiooni kulud ning seejärel kauba valimine, pakkimine, pakendamine, vedaja kohaletoimetamine, vedaja postimaksud ja lõpuks kogu kohaldatav import tollimaksud ja maksud teie kohaletoimetamisriigis, kui ladu asub väljaspool seda, ning jälgimise ja seejärel kohaletoimetamise kinnituse töötlemise kulud teie kohaliku viimase miili vedaja poolt.

Jah, sellega on palju seotud!

Ärge siiski muretsege, meie ülesanne on näidata teile, kuidas need kulud võimalikult madalaks saada!

Tasuta saatmine

Muidugi pole selliseid asju nagu tasuta, seetõttu *Tasuta saatmine* on lihtsalt üksuste ja tellimuste koguhindade esitamise viis, nii et hõlpsamini näete ühiku koguhinda, sealhulgas tootmiskulud, rahvusvahelised veod, tollimaksud, maksud, ladustamine, valimine, pakkimine, pakendamine, lähetamine ja tarnimine koguseühiku kohta - mis kõik kokku moodustab globaalse hind näete ja hind maksad.

Kogu maailmas kasutatava tehnoloogia abil pole siiski võimalik igasse tellimisse permutatsiooni integreerida hind sel viisil, nii et see peab põhinema häälteenamuse keskmistel ja madalaimal ühisel nimetajal - kuid see tähendab siis, et mõlemad näevad kõigepealt kõrgemaid pealkirjaga kõikehõlmavaid hindu ja sisaldavad ümardamise elementi, mida te ei näe ega saa pakuvad kõiki samu * kulude kokkuhoiu läbipaistvuse eeliseid *Pluss saatmiskulud* hinnakujundus.

Pluss saatmiskulud

Meie eripära on kvaliteetsete ja eetiliste kaubamärkide hankimine kogu maailmast ning nende tarnimine ka üle maailma - seega on arvutamisel ja arvestamisel palju kulusid.

Üldiselt on kogu tarneahelas tootmisest tarbijani kõrgeim üldine protsendikulu valitsuse maksud.

Maksud on head, kuna need on komisjonitasud, mida me kõik maksame oma valitsustele, et nad saaksid usaldusväärselt osutada kõiki ühiskasutatavaid teenuseid, nagu haridus, tervishoid ja turvalisus, mille eest me kõik nõustume, kõige paremini makstakse kollektiivselt ja mida pakutakse ilma müügi, turunduse ja makse töötlemine.

Kaupade tellimise * viis ja nende kulgev marsruut võivad aga tollimaksu ja maksude üldist protsenti oluliselt mõjutada, nii et jällegi kasutame kõigi nende kulude ja permutatsioonide arvutamiseks tehnoloogiat, et pakkuda teile kõige kuluefektiivsemat tellimist. võimalusi.

Muidugi, me maksame endiselt uhkelt kõiki korrektseid makse täpselt, seaduslikult ja kohusetundlikult - ehkki vähendame ka maksude sissenõudmise kulusid konsolideeritud kaubaveo ja elektrooniliselt makstavate maksude töötlemisel vastavalt marsruudile, et hoida maksude kogumise kulud võimalikult madalad See on kasulik nii valitsustele kui ka teile endile, kui kaupade ja teenuste liikumise ning jälgimise kulud on madalamad.

Pärast seda maksab tootja tegelik toode ja kõigi kulud saatmine neilt sinuni.

Pärast seda on turunduse kulud, mis tänapäeval on enamasti veebisait ja teistesse veebisaitidesse edastatavaid andmeid.

Viimane on siin meie ja teie heaks töötamise kulud, mis on madalaim koguprotsent hindja kui meie mahud suurenevad ja püsikulud on muutumatud, siis saame kogu kulude kokkuhoiu otse teile madalama hinnaga läbi saatmine kulud, allahindlused mahult ja saatekomisjonid, kus saame kokku hoida ka turunduskuludelt.

Kiire vs odav vs kvaliteet

See on tavaline triaaž, kus nad ütlevad, et valivad kaks ja ütlevad teile, milline saab olema kolmas.

Ehkki kõiki neid kolme on alati võimalik täiustada, ja seda me nimetame * efektiivsuseks * mastaabisäästu kaudu ja näete, et see on hinna ja kvaliteedi suhe.

Meil on * ainult * allikas tooteid väljakujunenud, sertifitseeritud ja hea mainega kaubamärkidelt, nii et võite olla kindel, et me ei tee kunagi järeleandmisi kvaliteedis, kui hangime ainult kõrgelt hinnatud, läbipaistvate ja vastutustundlike tootjate poolt, kes tagavad teile toote kvaliteedi tagamise.

See jätab kiire või odava - ja teie peate selle ise valima - seega on meie ülesanne pakkuda teile mõlemat võimalust.

Palute meil leida võimalikult madalad hinnad ja külastage meie veebisaiti, et kaaluda tellimist, kui saame pakkuda parimat hind usaldusväärse teenuse eest - seega peame alati arvutama ja pakkuma teile madalaimat hind võimalik - ja me teeme just seda.

See tähendab aga tavalise kättetoimetamisteenuse kasutamist koos sobivama laiema tarneajaga, mida peaksite arvestama kulude kokkuhoiu ja tellimuste kavandamisega, et kallim kiire osa ei muudaks teid - kuigi me ikka ja alati saate oma tellimuse nii kiiresti kui inimlikult võimalik, järgides riiklike postiettevõtjate seaduslikult kinnitatud usaldust, kes vastutavad teie maiuste turvalise ja kiire edastamise eest.

Mõnikord vajate ka kiiret, nii et lisame kogu aeg marsruutimis- ja teenusvalikuid, et ka teile neid võimalusi pakkuda - ehkki 98% klientidest valib madalama hind Kui nad ootavad hea meelega oma tavalist standardset kohalikku postiteenust, on valik endiselt oluline, kuna me kõik vajame mõnikord lihtsalt midagi kiiremat ja maksame hea meelega kiiresti, et säästa meie aega ja raha teises piirkonnas.

Meie hinnad

Pärast pikki aastaid õppimist ja kuulamist tagasiside hindade arvutamise iga meetodi eeliste ja miinuste kohta jõudsime järeldusele, et parim viis hindade esitamiseks on siiski see, kui soovite neid näha, ja anname teile valiku näha ja võrrelda * mõlemat * arvutusmeetodit, et leida parim üldine väärtus teie tellimuse suuruse ja sordi vajaduste jaoks.

Oleme oma pakkumistesse alati uskunud tõhususesse, täpsusesse, aususesse ja läbipaistvusse, see on osa meie omast Missioon, mis tähendab, et nüüd esitame hinnad vaikimisi *pluss saatmiskulud* - nii, et näeksite tegelikku hind toote tootjalt - ja tegelikud kulud selle saamiseks teile mis tahes eelistatud marsruutimis- ja kättetoimetamisteenuse kaudu.

See loob ka võrdsed võimalused otsingumootoritega ja hind võrdlusveebisaite, kus mõnikord vähem läbipaistvad konkurendid varjavad saatmine maksab kuni makselehele jõudmiseni, mis lihtsalt raiskab teie aega ja raskendab teil kiire ja tõelise võrdluse tegemist.

Me ei varja kunagi hindu, pakume alati võimalikult madalaid hindu ja kulusid ning teeme kõik endast oleneva, et leida ja suunata teid kõige kulutõhusamate kaubamärkide ja tellimisviiside poole, mis annavad teile parima üldise väärtuse, nii et võite loota ja saate säästa endale väärtuslikku aega ja raha.

Hinnaesitus

Hinnakujundus võib tunduda segane, lihtsalt seetõttu, et peaaegu iga ettevõte teeb seda erinevalt ja praegu on kohal palju platvorme hinnakujundus ka erineval moel!

Otsingumootorid

Näiteks Google näitab ainult hind toote väärtust ja ei saa tegelikku arvutada saatmine nii et kipub valikuliselt näitama veebisaidi väärtust - see tähendab, et paljud veebisaidid on nüüd oma jaotuse jaganud hinnakujundus esitlus nii, et ese hinnakujundus tundub olevat otsingutulemustes pilkupüüdev ja teenuskulud liidetakse hiljem sõltuvalt teie väljastus- ja kättetoimetamisvõimaluse valikutest - kuid mõnikord on neid keerulisem leida, kui need on ostuprotsessi lõpus peidetud.

Hinnavõrdlus

Muidugi on lennuettevõtjad kuulsad selle poolest, et on sunnitud seda esitlusmudelit kasutusele võtma alates 2006. Aasta tulekust hind-võrdlusveebisaidid, mille pealkiri hind on see, mis inimeste tähelepanu köidab või isegi võimaldab nende pakkumisi kuvada otsingutulemuste esimesel lehel.

Võib-olla võiksime kommenteerida, et see on tänapäeval keerulisem - kuid palusime seda ka oma valikutega kaudsete hindade uurimisel ja sellel, millele klõpsame.

Nad on lihtsalt vastanud ja andnud meile selle, mida otsime, madalaimad üldhinnad ja valikulised teenused, mis põhinevad meie eelistustel - ja ka teised tööstusharud on seda nüüd järginud.

Õnneks on meil veel valikuid ja konkurents on endiselt uuendusmeelne, seetõttu tegime selle pealkirja tõttu lihtsalt natuke rohkem tööd enda jaoks uurimisel ja võrdlemisel hinnakujundus meie tähelepanu eelistamine -, kuid nüüd on meie hinnatud komme ja vajaduste mitmekesisus julgustanud meie teenusepakkujaid pakkuma rohkem võimalusi ja uuendusi kõigi eelarvete ja eelistuste jaoks.

Õiglase kaubanduse hinnakujundus

Niisiis, see valikupõhine hinnakujundus esitlusmudeli ajendiks on see, et kliendid kasutavad neid otsingumootoreid, kaasates sirvimisel ja kaalumisel sageli ainult need pakkumised, mis ilmuvad teie otsingu esimesel lehel - me kõik teeme seda, ehkki paljud meist õpivad nüüd, et peame tegema rohkem kogu saadud tulemuse võrdlemine hind oma eelistuste jaoks - nii et meile meeldib leida usaldusväärne kaubamärk ja kipume siis nendega kinni pidama lojaalsusboonuste eest, mida saame vastutasuks vastastikuse kulude kokkuhoiu eest, mida usaldusväärne lojaalsus mõlemale osapoolele loob.

See tähendab ka seda, et meil on vastutus päritoluriigi kasvatajate ja tootjate ees, kus teie kaubad on valmistatud, seega maksame alati õiglaselt hind varude jaoks ning kasutage kogu meie tehnilise arengu ja automatiseerimise võimalusi, et kogu kuluefektiivsus edasisesse transiiti ja kohaletoimetamisse suunata - nii saavad tootjad ja tootjad pidevalt investeerida oma infrastruktuuri uurimiseks ja arendamiseks, mastaabisäästu ja kvaliteetse koolituse saamiseks ja haridus, mida näete siis uuendusena ja kasvava väärtusena.

Meie hinnaesitlus

Selleks, et saada teie tähelepanu isegi otsingumootorites ja hind agressiivse konkurentsi mootorite võrdlemiseks peame esitlema *Pluss saatmiskulud* hinnakujundus algselt.

Sõltuvalt sellest, kuidas te seda vaatate, saatmine Sel juhul võivad kulud osutuda proportsionaalselt üsna kõrgeks. Ehkki see maksab meile tootjalt kauba kättesaamine tõepoolest, võib see olla ka väga paljastav ja aidata teil valida teile kõige tõhusamad ja soodsaimad võimalused.

Neile, kes endiselt mõtlevad *Tasuta saatmine* on tasuta või tagajärgedeta, või soovite lihtsalt näha kogu eset hind sealhulgas kõik transiidi- ja kohaletoimetamiskulud, pakume teile siiski võimalust näha hindu * koos * saatmine ka.

Kuid see on suurem küsimus - * suuremate tellimuste ja hulgiostude korral * saate madalaimad üldhinnad saavutada ainult siis, kui vaatate *Pluss saatmiskulud* hinnakujundus - mida näete, kui lisate ostukorvi või kaupa.

See rõhutab ka, et need *Tasuta saatmine* ja * Telli ja salvesta * pakkumised, mida näete Amazonis, Ebay's ja muudes, pole alati teie või keskkonna jaoks parim lahendus ning seetõttu soovitame alati läbipaistvust *Pluss saatmiskulud* hinnakujundus hulgiostud, et säästa aega, raha ja materjale, kogu teie teekonna vältel.

Kuidas saate parima hinna?

Esimene asi, mida tuleks meeles pidada, on see, et ühe toote väikesed tellimused maksavad kõigile kõige rohkem töötlemiseks, nii et ideaaljuhul peaksite maksete töötlemise ja saatmise jaoks looma mastaabisäästu jaoks korvi, mis koosneb 3 või enamast artiklist, et anda teile teile üldine soodsam üksusehind.

Sageli võib kokkuhoid olla hulgimüügil 10–50% või rohkem, nii et kui kasutate regulaarselt midagi, on sellised asjad nagu näiteks „Tellimine ja salvestamine” (nt tellimine ja salvestamine) tegelikult väga kallid ja ebaefektiivsed ning säästate rohkem, kui ostate tarvikuid pikem periood kõik samas järjekorras.

Tellige varem, et kasutada usaldusväärseid ja ökonoomseid riiklike postisaadetiste tariife kõigis piirkondades, tegelikult maksate ise ootamise eest ja sageli on tarneaegades vähe või üldse mitte vahet, kui majanduspost kulgeb alati nii kiiresti kui võimalik, see lihtsalt ei lähe Kui viivitusi on, ei saa kiiret sisenemisjärjekorda hüppamist.

Liituge meie e-uudiskirjaga, see on tasuta ning kõige ajakohasem ja usaldusväärsem teade, kui avaldame eripakkumisi, mille osas oleme saanud suundumusi pidada või arvutada trendinumbritega kõrge nõudluse kategooria järgi.

Tulge otse meie veebisaidile, see säästab meile nii reklaamide veebisaitide kaudu klikkide eest makstavat raha, kui ka kogu säästud.

Rääkige meile, mida te otsite, kui meil pole seda laos, kuid te ei leia seda ökonoomselt, siis saame selle tellida spetsiaalselt teile, sageli ka hulgimüügi korral, nii et võite tõesti saada seda, mida te otsime võimalikult madala hinnaga hind.

Rääkige oma sõpradele meist! Mida suuremat mastaabisäästu loome, seda madalamaid hindu saate - ja edastame kogu uute klientide jaoks mõeldud turunduseelarve teile mõlemale sooduskupongi koodina. Säästad jälle meile mõlemale raha, kuna turunduskulud on üldkulud, kui teie teadusuuringud ja kogemused on teie sõpradele väärtuslikumad, seega anname selle teile mõlemale tagasi.

Öelge meile, kui olete näinud madalamat hind kuskil mujal ja kasutage meie võimalusi Hinnapakkumine! Me tõesti võisime tarnijatehingu vahele jätta - või võib juhtuda, et konkurent on teinud vea ja pakub hind nad ei suuda tegelikult midagi toimetada või teevad midagi, kumbki meist ei arva, et see on läbipaistev.

Räägi meile sooduskupongide koodid olete mujal näinud ja siis sobitame või peksame!

Saada meile tagasiside meie veebisaidil - sirvite ja kasutate veebisaite iga päev tuhandeid rohkem kui meie - kui märkate midagi, mis teie jaoks ei tööta, ei pruugi see töötada ka teiste jaoks - mida kiiremini me midagi parandame ja parandame, seda parem igaühele!

Kirjutage kena positiivne tagasiside ülevaated peal läbivaatamine mida rohkem inimesi teie õnnelikust kogemusest teada saab, seda rohkem inimesi saame aidata, seda paremaid pakkumisi saame luua ja madalamad kulud kõigile!

Põhimõtteliselt olete teie kontrolli all hind maksate, ja oleme väga tänulikud, et võtsite meid tööle teie tavaga, et te pakute teile kõike, mida soovite, ja leidke teile jätkuvalt seda, mida vajate madalaimate võimalike hindadega.

Oleme meeskond, nii et tänan teid, et lugesite ja õppisite rohkem kuidas ja miks on hinnakujundus, ja ootame teiega koostööd kõigi heaks, keda me kõik hindame 🙂

Jäta vastus

Peamenüü

Eelistused

  • Valuuta
  • Keel
  • Kohaletoimetamise riik
  • Hinnad
    Näidake hindu koos saatmiskuluga või ilma, et saaksite võrrelda meid kõigi teiste ülemaailmsete veebisaitide ja turuplatsidega. Loe lähemalt meie hinnakujundusleht.
Peamenüü

Rahvusvahelised saidid