Teave

Swanson.ee alustati 2004 tervishoiutöötajate ja entusiastide meeskond, kelle visioon on pühendada oma karjäär, et õppida ja aidata kaasa toodete uurimisele ja arendamisele, et aidata meie pereliikmetel, sõpradel ja laiendatud kliendirühmal tunda end elustiili ja isiklike vajaduste rahuldamiseks.

Me külastame ja kontrollime iga tarnijat ning kontrollime oma tarneahelat standardite ja eetika täitmiseks, mida me nõuame, et meie nimed toodetele ja nende väärtuse mainele panna.

Laialdase oskustega meeskonnana oleme kasvanud oma suuruse, võimekuse ja tõhususega, kaasates tehnoloogiat ja pidevat evolutsiooni lähenemisviisi meie ärile.

Me oleme suured usklikud pidevas kogumises ja tagasiside andmises, nii et loodame, et leiate, et igas suhtlemises iga inimese või organisatsiooni osaga on teil võimalus oma kogemusi esile tuua ja meile teada anda, mida sa armastad ja mida sa tahad soovid näha lisatud või täiustatud.

Te olete meie tööandja - ja iga kord, kui teete ostuotsust või suhtlete meie tugimeeskondadega, siis eeldame, et me täidame teie staaritöötajana iga kord, sest teie tavapärane ja suhtlus on see, mis kütab nii meie kirgi kui ka võimet jätkata ja teie vajaduste alusel.

Loomulikult saame ka tuhat korda päevas vallandada, kui te otsustate, et me ei ole teie ootusi täitnud, nii et me ei võta endale kunagi head tava, ja kui ostjad ise, mõistame me kaastunnet, kui asjad ei pruugi olla ideaalsed ja teevad seda kõike, mida me loodaksime, et me teeksime, et meie suhe oleks pikaajaline ja meie investeering teie juurde oleks pühendunud meie väärilisele kvaliteedile, väärtusele ja teenusele.

Kui sulle meeldib see, mida me teeme - ütle kõigile - mida rohkem inimesi saame aidata, seda suurem on mastaabisääst, mida saame ka kõigile. Ja kui te seda ei tee, palun öelge meile ja me loetleme iga soovituse või taotluse ning töötame alati uute toodete, funktsioonide, teenuste ja tehnoloogiate levitamisega, et muuta teie soovid meie paljude oskuste ja funktsioonide osaks.

Jah, me oleme võrgus ja kõik tänapäeval on meilid ja sõnumid - aga palun võtke telefon ja päev ka tere, meil on suurepärane klienditeeninduse meeskond ning nende ja juhtide või kulisside taga asuvate inimeste vahel pole vahemaa, nii et nad saab alati oma sõnumi õigele isikule või meeskonnale. Ja kui külastate ühte paljudest messidest, mida me eksponeerime, siis palun tehke seda, ütle tere ja ütle meile oma lugusid.

Armastuse ja tänulikkusega jääme teie teenistusse ja ootame teile pikka, tervet ja õnnelikku elu.

Marcus ja kogu Swanson.ee meeskond.