Teie keha mõistmine: millised on teie jaoks parimad tervishoiuteenused?

Lugemisaeg: 2 minutit
Teie keha mõistmine: millised on teie jaoks parimad tervishoiuteenused?

Teie tervisele kohandatud lähenemine on alati tark. Teie isiklikke vajadusi täiendavate ja teie jaoks tõeliselt kasulike tervisetoodete leidmine aitab teil kõige paremini ära kasutada seda, mida te kasutate. Et mõista, millised tervishoiutooted teile isiklikult sobivad, peate kõigepealt mõistma oma keha ja selle vajadusi. Siin on mõned viisid selle kohta.

Märkige ära häirivad sümptomid

Pimedas pildistamise ja lihtsalt erinevate tervishoiutoodete proovimise asemel küsige endalt, kuidas olete hilja tundnud. Kas olete kogenud:

  • Regulaarne soole krambid?
  • Pidev uimasus?
  • Ebatavalised lihaskrambid?

Märkige need sümptomid ja küsi endalt, kas olete neid regulaarselt või ajutiselt kogenud. Püsivate sümptomite äratundmine ja tähelepanu pööramine sellele, mida keha nõuab, on üks parimaid viise selle mõistmiseks.

Näiteks, kui märkate, et pole päeva, mis läheb ilma sinuta, öeldes: „Ma tunnen end kurnatuna“, siis on teie jaoks parim tervishoiutoode lihtsalt magav rakendus juhitud meditatsiooni jaoks või toitainelisand, mis suurendab energiat.

Kinnita

Now , kui olete hinnanud, millised on teie isiklikud vajadused, on hea mõte saada nende kohta kvalifitseeritud arvamus. Eksperdi k now parempoolne tee aitab teid parimaid tervishoiu tooteid. Näiteks, kui olete võtnud kõrvetiste ravimeid, kui olete kogenud tõsist toidu talumatust, võib kvalifitseeritud arst suunata teid mõningate efektiivsemate toodete suunas koos kohandatud söömiskavaga.

Kohanda tooteid vastavalt oma vajadustele

Kui teil on näiteks rasusele nahale püsiv akne, siis peaksite alustama puhastusvahendit, mis on suunatud teie nahatüübile.

Kui olete avastanud, et teil on puudusi raud või on ärritatud soole sündroom (IBS), võib-olla soovite leida lisandeid, mis on kohandatud nende sümptomite järgi, nagu piparmündiõli või ingveriekstrakt. Parimad tervishoiutooted on need, mis sihivad kõiki sümptomeid, millega sa võitled, ja saate oma praegust seisundit parandada.

Elu hästi, et saada selgust

Kui leiad, et teil on vaja palju terviseprobleeme lahendada, ja te teate, et te ei ela liiga tervislikult, ei ole aega, kuidas seda muuta. Söömine hästi ja joogivee ja rämpstoidu asemel rohke veega joomine aitab teie keha oma parima enese juurde tagasi tuua. On palju lihtsam mõista oma keha vajadusi, kui te seda parimate võimaluste järgi hoolitsete.

Tervishoiutooted, mis töötavad ühe inimese jaoks, ei pruugi järgmisel korral töötada, mistõttu on nii oluline oma keha mõista. Olles teadlik teie keha funktsionaalsusest ja pidades silmas käimasolevaid küsimusi, saate aidata teil leida teile ja teie kehale sobivat lisandit või toodet.

Jäta vastus

Peamenüü

Eelistused

  • Valuuta
  • Keel
  • Kohaletoimetamise riik
Peamenüü

Rahvusvahelised saidid