Privaatsuspoliitika

(Viimati muudetud 21. november 2018)

Kes me oleme

Meie veebisaidi aadress on: https://swanson.ee.

Meie ettevõtte ärinimi on:Authentic Produce Limited, kauplemine kui:Swanson.co.uk.

Meie ettevõte on registreeritud Jersey, Suurbritannia Kanalisaared, registreerimisnumbriga 87516.

Meie ettevõte on registreeritud Ühendkuningriigis käibemaksukohustuslasena koos registreerimisnumbriga GB117286610.

Võite meile kirjutada aadressil:Swanson.ee,1. korrus, Liberation Station, Esplanade, St Helier, Jersey, JE2 3AS, Suurbritannia.

Saate meile e-posti teel kasutada: Klienditeenindus@swanson.ee.

Meie isikuandmete kaitse standardid ja põhimõtted

 1. Me ei salvesta krediit- või deebetkaardi andmeid.
 2. Võtame kõik mõistlikud meetmed, et täita ja ületada rahvusvaheliselt tunnustatud eraelu puutumatuse kaitse standardeid, näiteks järgida andmekaitse (Jersey) seaduse 2018 ja Euroopa Liidu (EL) üldise andmekaitse määruse nõudeid. 2016/679.
 3. Swanson.co.uk on võtnud endale kohustuse kaitsta teie privaatsust ja säilitada rangeimat turvalisust teie isiklikust teabest. Tellime ja järgime andmekaitsealaste õigusaktide nõudeid Jersey, Suurbritannia Kanalisaaredja EL. Me austame teie privaatsust ja teie isikuandmeid hoitakse rangelt.
 4. Kui tellite Swanson.co.ukostud tarnitakse kaitsepakendis. Märgisel on selgelt märgitud teie aadress, tagasiside aadress ja tollialane vastavusdeklaratsioon (kui see on vajalik); teie telefoninumber võib olla ka sildil, et aidata selle kohaletoimetamist. Kõik sellelt veebisaidilt tarnitud kaubad vastavad Kanalisaarte asjakohastele Jersey seadustele, selle riigi seadustele, kus toode on saadetud, ja sihtriigi seadustest.
 5. Me kasutame teie isiklikke andmeid ainult tellimuse täitmiseks, tellimuste uuendamiseks ja oma turunduseesmärkidel; Teile pakutakse alati võimalust loobuda turunduskommunikatsioonist iga saadetud e-kirjaga.
 6. Me ei müü, rendi ega vaheta teie isikuandmeid ühegi kolmanda osapoolega ärilistel põhjustel. Mõistame, et teie e-posti aadress on privaatne ja et seda tuleb rämpsposti eest kaitsta. Soovitame lisada domeen „swanson.ee”Oma usaldusväärsete domeenide loendisse. See tagab, et saate meilt kogu teatise seoses teie tellimuste ning pakutavate kaupade ja teenustega Swanson.co.uk.
 7. Me järgime rangeid turvameetmeid teabe, mida olete meile andnud, ladustamisel ja avalikustamisel, et vältida volitamata juurdepääsu vastavalt kehtivatele andmekaitseseadustele.
 8. Server, millel see veebisait elab, kasutab kasutaja IP-aadressi ainult soovitud lehekülgede edastamiseks ja anonüümsete statistiliste andmete kogumiseks, mida saavad kasutada ainult Swanson.co.uk.
 9. Me võime aeg-ajalt kasutada tehnoloogiat, mida nimetatakse küpsisteks, osana tavapärasest äriprotseduurist, et jälgida meie saidi külastajate käitumismustreid ja parandada nende ostukogemust. Küpsis on andmete osa, mida meie veebisait võib teie brauserisse saata ja mis seejärel teie süsteemis salvestatakse. Saate määrata oma brauseri selle vältimiseks, kuid see võib takistada mõningaid saidi funktsioone. Sellisel viisil kogutud teavet saab kasutada teie veebisaidi ühenduse tuvastamiseks, kui te ei muuda oma brauseri seadeid.
 10. Me ei kogu teie kohta tundlikku teavet, välja arvatud siis, kui te seda teadlikult edastate. Oma andmete täpsuse säilitamiseks saate oma andmeid kontrollida, uuendada või eemaldada meiega ühendust võtta igal ajal.
 11. See privaatsuspoliitika avaldus kehtib ainult sellel saidil ja ei laiene ühelegi teisele sisemiselt või väliselt seotud veebisaidile, millel peaks olema oma asjakohane PPS.

Kui teil on küsimusi privaatsuse, meie salvestatud andmete ja selle kasutamise kohta või soovite rohkem teavet meie veebisaidilt, palun võta meiega ühendust.