Tagasi kooli tervise nõuandesse

Lugemisaeg: 8 minutit
Tagasi kooli tervise nõuandesse

Kooli esimese päevaga on see lapsevanematele ja lastele hõivatud aeg aastas. Koolitarvete ostude vahel, täiusliku seljakoti valimine, kooli vormiriietuse ettevalmistamine esimeseks päevaks ja püüdmine saada ülejäänud suvepäevadest kõige rohkem kasu - on palju!

See on üks aasta olulisemaid aegu, sest teie lastele uue õppeaasta algusesse jõudmine, olenemata nende vanusest, aitab neid aastaringselt edukalt ellu viia. See hõlmab ka aluse loomist ka optimaalsele tervisele! Siin on tagasi kooli näpunäited vanematele, et aidata noorematel lastel, teismelistel ja kolledži üliõpilastel tervist aastaringselt.

Tagasi kooli nõuanded noorematele lastele

Üleminek hoolimatute suvepäevade ja kooliaastate vahel ei ole kunagi kerge, eriti noorematel lastel. Neid võib harjuda hiljem, kauem magama jäädes ja vähemal päeval oma struktuuriga. Siin on kasulik nimekiri, et saada terve õppeaasta algust.

Alusta puhkerežiimis jälle rajal

Ära oota enne õhtut, enne kui klassid hakkavad voodit kohandama. Alusta vähemalt paar päeva enne või isegi nädal ette, kui see on võimalik, et aidata neil järk-järgult kohaneda uute magamiskuvaga. Määra voodid ja ärkamisajad, mis aeglaselt tagasi jõuavad kooliaasta ajakavale, et nad ei väsiks klassis. Kui olete lasknud magamamineku rutiinse slaidi (nagu me ka suvel), alustage enne magamaminekut umbes 7-10 päeva enne kooli algust.

Seadme aja piiramine, eriti öösel

Elektroonikaseadmete valgus võib organismi melatoniini tootmist häirida ja magada. [1] Seadistage ekraanile ajaline katkestus tund enne magamaminekut ja hoidke elektroonikaseadmed magamistoast välja. Selleks, et muuta magamistubadeks “No Phone Zone”, looge köögi või elutoaga määratud laadimisjaam, kus saab seadmeid öösel paigutada.

Mine visioonikontrolli

Hea mõte on iga-aastaste lasteeksamite ajastamine enne kooliaastat. Ära arva, et teie lapse nägemus on suurepärane, kui ta ei ole selle peale kurtnud. Tervislik nägemus on eduka kooliaasta jaoks oluline ja selle muutmine oma kooli tagaküljele kontrollnimekirja on suurepärane võimalus veenduda, et see ei unustata.

Alusta mõtlemist kooli lõunatest varakult

Kui pakute oma lastele lõunasööki, siis pöörduge kooli saamiseks eelnevalt, et värskendada allergeen poliitikad, et saaksite planeerida tervetele ja turvalistele lõunatele ning varustada oma köögi kapid toitvate ja tervislike võimalustega pakkimiseks. Valikuvõimaluste valik, kuna valk hoiab teie pisikest päeva jooksul kauem tunne. [2] Raske on keskenduda müristava kõhuga! Mõnikord on lastel raske lõunasöögi lõpetada, kui nad uude kooli rutiinisse elama asuvad. Pakkige mõned oma lemmiktoidud ja mõtle, et suupistekogused hammustavad valku, puuvilju ja köögivilju, et soodustada söömist.

Värskenda oma lapsi hügieeni põhialuste kohta

Meenutage noortele hügieenipõhimõtetest, kui nad koolis käivad pärast ühiste mänguasjadega mängimist, väljas mängimist, vannituppa minekut ja enne söömist. Samuti tuletage neile meelde, et nad katavad nina ja suu käega või koega, kui nad köha või aevastavad. Hädaolukorras võib kaaluda mõnede käte puhastusvahendite ja mõnede kudede hoidmist seljakotis. Kui teie lapsed koolist koju jõuavad, siis on hea mõte, et nad saaksid harjuda pesema oma käsi pärast jalatsite eemaldamist ja nende seljakoti hoidmist.

Stock Vitamin kabinet lastele tervislike põhitõedega

Kasvavad organid vajavad terve toitumise säilitamiseks mitmesuguseid toitaineid. Täitke toiteväljad igapäevaselt sobiva vanusega laste multivitamiinid. Ja varu laste immuunsüsteemi tervise olulised nagu tsink ja C-vitamiin, karusnaha siirup ja echinacea tilgad.

Tagasi kooli nõuanded teismelistele

Paljud ülaltoodud näpunäited on suured ka teismelistele, sealhulgas unerežiimide lähtestamine, ekraani aja piiramine, iga-aastase nägemise kontrollimine ja immuunsüsteemi tervisliku tähtsuse säilitamine, kuid siin on mõned täiendavad tagasisidet koolide jaoks.

Hangi tervislik algus iga päev

Teie teismeline võib juba praegu vastutada oma hommikusöögi eest ja see on tore! Iseseisvuse julgustamine on oluline, kuid nii on ka tasakaalustatud hommikusöök päeva õigeks alustamiseks. Varuge tervislikke ja hõlpsasti valmistatavaid valikuid, näiteks jogurtit granola ja marjadega ning kui hommikusöögimenüüs on teravili, veenduge, et see oleks kõrge valgusisaldusega ja mitte ainult süsivesikuid täis, et vältida keskhommikust krahhi ja sellega seotud aju udu.

Tee aeg reaalse vestluse jaoks

Kui teie teismeline on harjunud lihtsalt vastama "see oli hea", kui küsiti koolipäeva kohta, kaevake veidi sügavamalt, et teda rohkem rääkida. Teismelised aastad võivad olla stressirohked. Ja emotsionaalne tervis võib mõjutada üldist tervist ja kontsentratsiooni, nii et veenduge, et teie teismeline teab, et olete seal, et kuulata ja et ta ei ole üksi eluga seotud probleemide lahendamisel. Autosõidu ajal ja enne magamaminekut võib olla hea aeg proovida oma teismelist vestelda oma päevaga.

Julgusta tervislikke harjumusi

Nüüd välja töötatud harjumused järgivad teie lapsi täiskasvanueas, seega olge heade harjumuste võimaldaja, mis mõjutab teie lapse tervist pikaajaliselt. Õpetage talle, kuidas valmistada kooliks tasakaalustatud lõunaid, kuidas hakkama saada stressining kuidas organiseerida ja luua kasulikku rutiini (mis aitab ka leevendada stressi). Ja kui teie laps ei ole spordis osalenud ega regulaarne tegevus, aidake tal teha igapäevast tegevust harjumuseks.

Ajastage seisakuid

Pärast kooli tegevusi on suur, kuid kui teie teismeline on alati hõivatud kodutööde ja planeeritud tegevustega, kus on vähe ruumi seisakuid, võib olla aeg mõningaid neid kooliväliseid tegevusi mõelda ja piirata neid sellega, mida ta tegelikult naudib. On oluline, et lastel oleks aega puhata ja taastuda, veeta aega koos perega ja kasutada oma kujutlusvõimet.

Teiste toitumisvajadused

Igas vanuses lapsed, sealhulgas teismelised, peaksid täitma toitumislüngad a multivitamiinid. Kaasaegne toitumine ei ole alati ülesanne rahuldada meie toitumisvajadusi isegi täiskasvanutele, ja seda võib täiendada asjaolu, et teismelised võivad olla valikukad. [3]

Multivitamiinid ei asenda tervislikke harjumusi ega toitumisalast toitu sisaldavat dieeti, kuid need aitavad katta aluseid. Samuti kaaluge lisamist omega-3 täiendada oma teismeliste heaolu rutiini. Uuringud näitavad, et see võib aidata keskenduda, keskenduda, tuju ja üldist heaolu. [4] Magnesium võib olla ka hea valik, sest see aitab leevendada stressi ja ärevus. [5] Kuid rääkige oma arstiga enne, kui annate lastele toidulisandeid.

Tagasi kooli nõuanded kolledži ja ülikooli üliõpilastele

Kas näete oma lapsele ülikooli sel aastal? Kas see on esimesel poolaastal või viimasel aastal, saate aidata neil õpinguid sel õppeaastal õitseda. Siin on mõned näpunäited terveks jäämiseks kolledžis ja ülikoolis.

Tee kergesti süüa tervislikult

Õpetage oma lastele, kuidas hoida oma ruumi tervislike võimalustega, nagu pähklid, seemned, pähklivõi, kuivatatud puuviljad, ja lihtne valmistada toiduaineid, nagu supid, tuunikonservid, kana ja köögiviljad, täistera pasta, tomatikaste, tortilla mähised jne.

Õpilased saavad vähem ebatervislike müügiautomaatide suupisteid või tellida pitsat nii kiiresti, kui on kiireid võimalusi kergesti kättesaadavad.

Send a quick note with a care pakett of healthy snacking options a few times a year.

Lemmik suupisted kolledži ja ülikooli õpilastele

100% sertifitseeritud orgaanilised külmkuivatatud maasika viilud: Maasikad on nii mitmel viisil head. Nad rahuldavad magusa hambaga. Nad on suured terved kiud. Aga nad ei ole alati hooajal ja nad ei hoia külmkapis väga pikka aega. Lahendus? Värsked, külmkuivatatud orgaanilised maasikad, mis hoiavad kapis ja kuluvad, kui olete neile valmis.

Terve, toores kašupähklid - soolata: Kašupähklid on looduslikud kiudude allikad ja raud ja pakuvad 5 grammi valku ühe tassi kohta. Sageli ekslikult pähkli kujul, see seeme on toitev ja suur suupiste, et hoida kolledžis käepärast.

Tugevdada häid tavasid ja ergutada tervislikult

Kolledž ja ülikool paneb noortele meelele palju edu. See võib kaasa tuua kuni kofeiiniga toidetud hiljaõhtud, millele järgneb varajane hommikune klass, mis keskendub klassis. Paljud õpilased ei tea, et seal on parem viis, või et kõigi ööbijate tõmbamine võib tegelikult aidata nende tegevust nende asemel aidata.

Õpetage oma lastele kasulikkuse näpunäiteid ja trikke, nagu õpib keskendunud lõhetel 20-30 minutit, millele järgneb 5–10-minutiline paus. Ja tuletage talle meelde, et treening, tervislik toitumine, hüdreeritud ja piisava une saamine aitab rohkem kaasa üldise tootlikkuse, kontsentratsiooni ja energia tasemega kui kofeiin ja kõik öö.

Lisage ka antioksüdandi rikas Matcha roheline tee ja orgaaniline kohv oma ostunimekirja kui tervislikumaid kofeiinitud alternatiive magusatele joogidele või energiajoogidele.

Määrake tervisliku õppe ja rahuliku taastumise etapp

Kui veedate palju aega väikeses magamistoas või Uni korteris õppides, võib see vaimselt ära kuluda ja kui keskkond pole optimeeritud, võib sellel olla isegi füüsilisi tagajärgi. Veenduge, et teie õpilasel oleks õppetööks laud, et voodis õppimise ajal ära libiseda. Julgustage maastiku vahetamist nüüd ja siis nagu raamatukogus, pargis või kohvikus õppides.

Ja aidake teda oma ülikooli magamistoast kõige paremini ära kasutada, et soodustada rahulikku une. Pakkuda õhulampide alternatiive, nii et tuled võiksid öösel hämardada, et aidata kehal maha kukkuda ja magada.

Püsige vaimse tervise vajadustele

Kolledži- ja ülikooliaastad tähistavad üleminekut täiskasvanueas ja see üleminekuperiood on varustatud palju stressi ja emotsionaalsed väljakutsed. Veenduge, et teie laps teab, et kuigi sa ei pruugi olla isiklikult, siis sa ikka veel rääkida.

Kui teie laps näib olevat hädas, plaanige temaga kohtumine nõuandja või terapeutiga. Tavaliselt on suuremate väljakutsetega tõhusam töötada kvalifitseeritud professionaaliga kui ainult lähedane pereliige. Kolledžil ja ülikoolidel on oma tervisekeskustes töötajad tavaliselt õpilaste abistamiseks. See on hea mõte uurida neid võimalusi, kui teie laps koolis viibib, et paremini mõista neile ülikoolil olevate ressursside olemasolu.

Ehita ja toetada isehooldamise rutiine

Õpetage oma last enesehoolduse tähtsusest ja sellest, kuidas luua enesehooldamise rutiin. Õppimine, kuidas kasvatada oma parimat enese, aitab õpilastel end tervislikult ja õnnelikult tunda ning võimaldab neil oma parimaid tulemusi teha. Loe 11 Parimad enesehooldusvahendid meelele ja kehale ideede jagamiseks ja ülikooli enesehooldusvahendite komplekti pakkimiseks, sh unehäired, eeterlikud õlid ja kummeli tee.

5 täiendused kolledži ja ülikooli üliõpilastele

Müra flatmates, kohvik söögikohad ja lõputu õppimine võib võtta teemaks. Igapäevased multivitamiinid on olulised põhivajaduste rahuldamiseks ning ka teised toidulisandid võivad aidata. Siin on meie top 5 täiendust ülikooli üliõpilastele.

Real Food Multivitamiinid: Hoolimata meie pingutustest ei ole õpilaste toitumine alati tervislikum. Täitke toiteväljad terve toidu koostisosadest saadud multivitamiinidega.

Magnesium: Magnesium on suurepärane lihtsustamiseks stressija tal on ka teisi perksid. See toetab rakulist energiat, terveid luud, paremat une, meeleolu ja palju muud.[5], [6]

Omega-3 toidulisandid: Olulised rasvhapped soodustavad paljusid tervise valdkondi, kuid õpilased võivad kõige rohkem kasu saada omega-3-st aju toetavatest hüvedest. Uuringud näitavad, et omega-3 rasvhapete lisandid võivad parandada fookust, mälu ja meeleolu. [4]

Probiotilised toidulisandid

Seedetrakti tervis mõjutab üldist tervist ja immuunfunktsiooni, rääkimata seedetrakti muredest võib olla ebamugav ja häiriv. [7] Aita hoida oma õpilase süsteeme seedetrakti tervise probiootikaga tasakaalus.

Samuti kaaluge adaptogeenseid maitsetaimi Rhodiola Rosea või Ashwagandha aidata kaasa lõõgastumisele, rahule ja heaolule.

Enne kui laps läheb kolledži või ülikooli juurde, on hea arutada iga-aastane kontroll oma arstiga ja arutada, kuidas toetada nende toitumis- ja emotsionaalset tervist.

Tervislik tagasi kooli nõuanded

Eelnevalt planeerides saate seda teha tervislikuma, edukaimaks õppeaastaks igas vanuses lastele. Kas teil on oma tervislik tagasi kooli vihjeid jagamiseks? Me sooviksime neid allpool esitatud kommentaarides kuulda.

Kui teile see artikkel meeldis, registreeru Swanson e-kirjad on esimesed, kes teavad uusi postitusi ja meie parimaid kampaaniaid.

These statements have not been evaluated by the Food and Drug Administration. These products are not intended to diagnose, treat, cure or prevent any disease.

Märkused ja viited

  1. Blue Lightil on Dark Side: Harvard Health Publishing. (Juurdepääs 11/06/2017) []
  2. Suurenenud valgu tarbimise mõju täiuslikkusele: meta-analüüs ja selle piirangud. Toitumis- ja dieetteaduste akadeemia ajakiri. (Juurdepääs 08/22/2018) []
  3. Toitainete puudumine toidus. WebMD. (Juurdepääs 08/22/2018) []
  4. Kognitsiooni, fookuse ja meeleolu peamised koostisosad. NUTRAIngredients USA. (Juurdepääs 08/22/2018) [] []
  5. Magnesium mõju subjektiivsele ärevusele ja stressile - süstemaatiline ülevaade. USA Rahvusraamatukogu. (Juurdepääs 08/22/2018) [] []
  6. Magnesium teabeleht tervishoiutöötajatele. Riiklikud terviseasutused. (Juurdepääs 08/22/2018) []
  7. Gut: Kus bakterid ja immuunsüsteem vastavad. (Juurdepääs 08/22/2018) []

Jäta vastus

Peamenüü

Eelistused

  • Valuuta
  • Keel
  • Kohaletoimetamise riik
Peamenüü

Rahvusvahelised saidid