Swanson tarbimise näpunäited

Palun teadke seda Swanson Kapsleid võib avada ja sisu võib vees lahustada või lisada teistele toitudele või jookidele. Me ei soovita seda pehme geeliga, kuna kogu annuse saamiseks ei saa kogu sisu eemaldada.

Kui toode on enteeriline või ajaline vabanemisega preparaat, võite need erilised omadused kaotada, eemaldades selle kapslist või pehmest geelist. See võib jätta mõned toidulisandid haavatavaks maohappe suhtes. Teised võivad põhjustada kaitsekatet ilma maoärritust või muid ebamugavusi. Kapslist või pehmest geelist eemaldamisel võite kaotada umbes 20% sisust.

Mõned toidulisandid võivad ärritada ka suu limaskesta. Näiteks ei soovita me võtta cayenne'i kapslist välja ja panna see smoothie.

Tableti või kapsli külmutamine võib hoida potentsiaali kauem, kuid me ei ole seda katsetanud ega soovitanud külmutamist. Põhjus, miks tabletid on niiskuse osas väga õrnad. Kui sügavkülmikusse pudelisse satub niiskus, võib tablett puruneda. Samuti on võimalik, et pudeli eemaldamisel ja toatemperatuurini jõudmisel võib see tekitada niiskust ja purustada tableti.

Softgeleid ei tohi külmutada, sest glütseriin võib temperatuuri muutuste tõttu absorbeerida niiskuse kondenseerumist, mille tulemusel kleepuvad pehmendid kokku. Kui pehmed geeli külmutatakse, võib sisu laienemine põhjustada purunemist või lekkimist, mistõttu külmutamine ei ole soovitatav.

Peamenüü

Eelistused

  • Valuuta
  • Keel
  • Kohaletoimetamise riik
Peamenüü

Rahvusvahelised saidid