Swanson hea tootmistava (GMP)

Ameerika Ühendriikidel ei ole THR-i (traditsiooniline taimne registreerimine) sertifitseerimismärki, nagu Ühendkuningriik, kuid selle asemel peavad ettevõtted olema GMP (hea tootmistava) sertifitseeritud. Swanson Health Products on alati säilitanud tipptasemel “A”, järgides heade tootmistavade eeskirju.

Millal Swanson toote allikas, annab tootja neile analüütilise sertifikaadi (CofA), mis tagab, et saadud toode vastab täpselt tellitud tootele.

Lisaks CofA-le Swanson also use ISO-certified labs to test products for purity and potency before they are sold to the general public. If the product does not meet their strict specifications, then the saadetis is returned to the manufacturer. In other words, the customer can be confident that what is listed on the label, is actually what is in the bottle.

Swanson annab igale tootjale mitme kriteeriumi alusel skoori. Uue tootja vastuvõtmisel on neil esialgu madal hind, kuni nad ehitavad oma mainet kvaliteetsetest probleemidest vabade toodete tarnimisega. Uued tootjad katsetatakse tihti ja pärast seda, kui nad on loonud kvaliteetsete toodete pakkumise, muutub testimine harvemaks.

FDA ei ole tehniliselt „heaks kiitnud” ettevõtteid Swanson, kes on kohustatud järgima FDA eeskirju lisatööstuse kohta ja mis on igal ajal auditeeritavad või kontrollitavad. Selle tagamiseks Swanson järgivad FDA eeskirju ja vastavad FDA cGMP-dele (praegused head tootmistavad), palgavad sõltumatud inspektorid oma protseduuride korrapäraseks kontrollimiseks ja auditeerimiseks.

Peamenüü

Eelistused

  • Valuuta
  • Keel
  • Kohaletoimetamise riik
Peamenüü

Rahvusvahelised saidid