Tootmine (MFG) ja aegumine (EXP) Kuupäevad

Swanson MFG (valmistamise kuupäev)

Swanson tooted on sageli tähistatud valmistamise (MFG) kuupäevaga, mitte aegumiskuupäevaga (EXP). Kui kõlblikkusaega pole täpsustatud, loetakse tooted stabiilseks täieliku tõhususega kaks aastat alates MFG kuupäevast. Erandiks on vedelikud ja probiootikumid, mida peetakse stabiilseks ühe aasta jooksul alates MFG kuupäevast.

Pane tähele: Swanson aeg-ajalt katsetab toodete stabiilsust ja kui leitakse, et selle säilivusaeg on pikem, väljastab see partii pikendatud kehtivusaja. Lisame mis tahes uuesti testimise tulemused toote lehel olevale vahekaardile „Lisateave”.

Tootmise kuupäev

Etiketile trükitud valmistamise kuupäev tähistab toote valmistamise kuupäeva ja tagab teie kvaliteedi ja värskuse. Sageli trükitakse tumeda värviga pudelil MFG kuupäev pudeli põhjale. Kõik Swanson tooted on toodetud heakskiidetud heade tootmistavade (GMP) nõuetele vastavate tootjate poolt, et need vastaksid kvaliteedi- ja stabiilsusnõuetele.

Swanson jätkab nende toodete katsetamist ja uurimist, et tagada nende vastavus eeldatavale kõlblikkusaegale (enamikul juhtudel kaks aastat alates tootja kuupäevast). See muutus etikettide tutvustamisel on tingitud regulatiivsete nõuete muutmisest ega kujuta endast kvaliteedi muutust Swanson brändi tooted.

Võite olla kindel, et koostisosade valiku- või tootmisprotseduure pole muudetud Swanson brändi tooted vastavad jätkuvalt ja ületavad kõige rangemaid kvaliteedikontrolli standardeid. Swanson nõuab jätkuvalt, et nende tootjad arendaksid ja koostaksid tooteid, et säilitada nende kvaliteet eeldatava aja jooksul (kaks aastat enamiku toodete puhul, üks aasta probiootikumide ja mõnede vedelate toodete puhul).

See toote tutvumise muutus kehtib ainult Swanson brändi täiendused ja ei sisalda toiduaineid ega paikset või kosmeetikatoodet (kreemid, vedelikud, šampoon jne)

Peamenüü

Eelistused

  • Valuuta
  • Keel
  • Kohaletoimetamise riik
Peamenüü

Rahvusvahelised saidid