Enzymedica

Lugemisaeg: 2 minutit

Enzymedica on Florida-põhine ettevõte, mis asutati 1998. aastal eesmärgiga pakkuda klientidele võimalikult tugevaid ensüümtooteid. Täna on nad üks tööstusharu juhtidest, kes võitlevad oma Therma-Blend ™ -tehnoloogia eest mitmeid auhindu.

Milline roll ensüümidel on seedimisel?

Meie keha vajab rida seedetrakti ensüüme, et lagundada meie toit imenduvateks toitaineteks.

Toidu talumatus, seedetrakti häired ja madal immuunsus võivad kõik olla märk sellest, et teie kehal ei ole teatud toiduainete seedimiseks õigeid ensüüme. Keegi, kellel puuduvad näiteks seedetrakti ensüüm laktaas, kannatavad sageli laktoosi talumatuse all.

Kuidas ensüümilisandid toetavad seedimist?

Täiendades oma dieeti õige seedetrakti ensüümide kombinatsiooniga, saate võtta sisulisi samme, et parandada ja säilitada oma seedetrakti tervist. Selle tulemusena võite oodata paremat korrapärasust, vähem seedetrakti ebamugavust ja oluliste toitainete paremat assimilatsiooni.

Miks valida Enzymedica?

Enzymedica usub, et teadmistel on elu muutmiseks õigus. Nende eesmärk on harida inimesi ensüümide tähtsusest tervises.
Kõik tooted on valmistatud kõrgeima kvaliteediga ensüümidest ja ei sisalda puhtuse tagamiseks mingeid täiteaineid.
Iga toode on 100% taimetoitlane ja firma otsib vegaani ja kosheri koostisosi, kui see on võimalik.
Iga toode on spetsiaalselt koostatud selleks, et pakkuda sihipärast toetust üldistele seedetrakti ebamugavustele, toidu talumatusele, südame-veresoonkonna tervisele, nõuetekohasele immuunfunktsioonile või tervetele põletikulistele reaktsioonidele.
Enzymedica testib regulaarselt oma tooteid gluteeni ja muude koostisosade jaoks vastavalt cGMP juhistele.

# 1 Müüa ensüümbränd

Viimasel kümnendil on Enzymedica saanud üle 50 tipptasemel auhindu tööstuses, sealhulgas mitu paremat toitumisalast ajakirja inimeste auhinda, paljud „parimad toidulisandid” ja arvukad „VITY” ja „Nexty auhinnad”.

3 x tugevamad kui tavalised ensüümid

Enzymedica eksklusiivne Thera-blend ™ protsess tagab ensüümide efektiivsuse kõigis seedetrakti valdkondades ja kogu keha ulatuses. Erinevalt tavalistest ensüümidest ühendab Thera-Blend tehnoloogia mitmeid ensüümide tüvesid, millest kõigil on erinev optimaalne pH vahemik. Selle tulemuseks on aktiivsed ensüümid kogu teie GI trakti. Lab testid näitavad, et Enzymedica Thera-blend ensüümid on 3 x tugevamad ja töötavad rohkem kui 6 x kiiremini kui seedetrakti täiendamine. *

Erakordne kvaliteet

Enzymedica rajatis on täielikult sõltumatu organisatsiooni kaudu sertifitseeritud GMP-ga (Good Manufacturing Practices).

Jäta vastus

Peamenüü

Eelistused

  • Valuuta
  • Keel
  • Kohaletoimetamise riik
Peamenüü

Rahvusvahelised saidid