Seal on palavik

Lugemisaeg: 2 minutit

Heina palavikku on kahte tüüpi. Üks on levinud aastaringselt, mida nimetatakse mitmeaastaseks riniidiks ja teiseks hooajaliseks allergiliseks riniidiks, mis tavaliselt esineb ainult siis, kui taimed külvavad ja nende \ t õietolmu on õhus.

People tend to think that hayfever occurs in peak summer months but for some sufferers hayfever starts as early as January and lasts through to the autumn. If you find that you get symptoms seasonally they could be due to õietolmu või konkreetsed rohud, puud või lilled.

On kasulik võrrelda, kui sümptomid ilmnevad erineval viisil õietolmu õhus. Peamised süüdlased on õietolmu kevadel ja suvekuudel puudel, põldpõllul ja lilledel.

Esimene asi, mida teha, on täpselt teada saada, mis on selle suhtes allergiline. Kõige tõhusam viis on naha torkekatse, mida saab teha oma kodu privaatsuses.

Kui tead, mis tüüpi õietolmu või allergeen te reageerite, siis peate need puud või lilli vältima ... isegi kui neile meeldib! Nagu õietolmu põhjustab probleemi, kui see on õhus, hoiavad aknad koju ja autosse kõrge aja jooksul õietolmu loeb.

Kui teil on kevadel hooajaline allergiline riniit, siis võib teie suu ja kõri algust sügeleda ja võib-olla punduda, kui sööte teatud värskeid puu- ja köögivilju selle aja jooksul. Mõnes mõttes võib see olla mõttekas, sest köögiviljad ja puuviljad on tulnud puu alt välja õietolmu võite olla allergiline.

If your hayfever starts later in the season, and you have an allergic reaction to grass õietolmu, teil võib tekkida suukaudne allergiad Selle tulemusena saadakse tomat, melon ja arbuus.

Kontrollige, mis konkreetne õietolmu te olete allergiline, et saaksite astuda sobivaid samme, et muuta oma elustiili nendest taimedest ja võib-olla vastavatest selle klassi viljadest ja köögiviljadest. allergia.

Jäta vastus

Peamenüü

Eelistused

  • Valuuta
  • Keel
  • Kohaletoimetamise riik
Peamenüü

Rahvusvahelised saidid