Reisihaigus

Lugemisaeg: < 1 minut

Põgenemine igapäevaelust on põnev aeg, kuid sageli võib reisimise mõiste meid tunda natuke iiveldavatena. Mõnede jaoks on hirm reisihaiguse tõttu pika aja vältel kaugliinidel. See masendav autohaiguse tunne, lendav haigus ja isegi merehaigus ei tohiks takistada teid nägemast maailma. Olgem aitame teil oma abivahenditega kergesti oma keha panna, mis on spetsiaalselt valitud selleks, et muuta teie reisielu.

Iga abinõu on kohandatud vastavalt teie vajadustele, sõltuvalt teie haiguse raskusest ja sümptomitest. Mõned sisaldavad näiteks Magnesium et parandada teie üldist immuunsüsteemi, ja teised sisaldavad aktiivsütt, mis aitab teie seedesüsteemi.

Leiad, et enamik meie soovitatud abinõusid sisaldavad ingverit, mille uuringud on aidanud võidelda haiguse vastu. Seda seetõttu, et ingver vähendab iiveldust ja põletikku, töötades peamiselt maos ja sooles. Nad töötavad ka ajus ja närvisüsteemis, mis aitab kontrollida iiveldust.

Ärge kannatage vaikides või istuge ärevalt haarates haige kotti, püüdes samal ajal hinnata maalilisi marsruute. Pop meie abivahendid oma kotti, istuge ja nautige sõitu.

Jäta vastus

Peamenüü

Eelistused

  • Valuuta
  • Keel
  • Kohaletoimetamise riik
Peamenüü

Rahvusvahelised saidid