Horny Goat Weed

Lugemisaeg: < 1 minut

Legendi järgi, mis näitas, et karjane vaatles, et tema kitsed on pärast Epimedium sagittatum taime söömist muutunud seksuaalselt aktiivsemaks, kannab see tähelepanuväärne ürdi nüüd palju kirjeldavaid nimesid, sealhulgas Rowdy Lamb Herb, Piiskopi müts ja nagu hiinlased seda nimetavad Yin Yang Huo, mis viitab “litsentseerimisele” kitsetaim ”.

Horny Goat Weed, rohtne õitsev taim, leidub peamiselt Aasias ja Vahemeres ning on tänapäeval populaarne traditsiooniline vahend libiido suurendamiseks, valu vastu võitlemiseks ja väsimuse leevendamiseks.

Naljakas nime Horny Goat Weed taga on see herb toimeainena icariin, mis on teatud tüüpi flavonoid, mis stimuleerib dilämmastikoksiidi tootmist, soodustades sujuvat lihaste jõudlust ja taastades nii meeste kui ka naiste seksuaalse tule.

Meestel kasutatakse seda libiido suurendavat ürdi erektiilse funktsiooni suurendamiseks ja tahtmatu või enneaegse ejakulatsiooni pärssimiseks. Horny Goat Weed on arvatavasti kasulik ka neile, kellel on liigesevalu, vaimne ja füüsiline väsimus, kõrge vererõhk, osteoporoos ja muud tingimused.

Jäta vastus

Peamenüü

Eelistused

  • Valuuta
  • Keel
  • Kohaletoimetamise riik
Peamenüü

Rahvusvahelised saidid