Swanson Health Products

Lugemisaeg: < 1 minut

Swanson Health Products sisaldab mitmesuguseid toidulisandeid hea tervise toetamiseks. Üksikutest vitamiinidest kuni retseptideni, mis on mõeldud konkreetsete terviseprobleemide jaoks, toodab Swanson kapslit, mis sobib igale võimalikule vajadusele. Osana oma jätkuvast kohustusest pakkuda parimat võimalikku toodet, liigub Lee Swanson isiklikult üle maailma, otsides uusi ja tõhusamaid lisandeid, mis lisavad tootevalikut. Nende tervislik toiduvalik sisaldab mitmeid tooteid, mis on spetsiaalselt ette nähtud gluteenivabade, kosher- ja vegaaniravimite tarbeks ning paljud võimalused on valmistatud 100% orgaanilistest koostisosadest. Kes iganes sa oled ja mida iganes sa vajad, on Swansoni tootevalikusse lisandunud iga pereliige, kuni pere lemmiklooma!

Swanson toodab oma toidulisandeid oma ruumides, mis võimaldab neil säilitada jäigad standardid tõhususe ja puhtuse osas ning tagada, et nad toodavad ainult nii palju kui vaja. See tähendab, et nende tooted jõuavad värske ja pikima säilimisajaga klientidesse.

Swanson on uhke kõrgekvaliteediliste koostisosade kasutamise üle ja tegeleb ainult mainekate tootjate, arendajate ja tootjatega. Üks selline näide on Valensa; sertifitseeritud saemaletttootja. Kuigi see marja leidub ainult looduses, on Valensa teinud koostööd kohalike põllumajandusasutustega tagamaks, et see ala, kust nad kasvatavad, vastab kõrgeimatele standarditele. Kõik tarnijad peaksid esitama analüüsi sertifikaadi, mis näitab, et nad on kooskõlas Swansoni jäikade spetsifikatsioonidega.

In order to ensure that quality never drops, Swanson uses independent organisations to regularly läbivaatamine their products. Ingredients are tested throughout the manufacturing process and a third-party checks potency and quality at the end of production.

Jäta vastus

Peamenüü

Eelistused

  • Valuuta
  • Keel
  • Kohaletoimetamise riik
Peamenüü

Rahvusvahelised saidid